Bursa Cumalıkızık Gölyazı Turu Butik Herşey Dahil (1 Gece Otel )

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon Yapın

Doğru hesaplama yapabilmek için sadece 1 Oda için ve Doğru Çocuk yaşlarını seçerek Fiyatı Hesapla butonunu kullanınız.

BURSA, CUMALIKIZIK, MİSİ KÖYÜ,
MUDANYA, TİRİLYE, GÖLYAZI
KÜLTÜR ve DOĞA TURU 

 

HERŞEY DAHİL PAKET
1 GECE 2 GÜN - Kültür ve Doğa
 
( 1 Gece 4* Şehir Termal Hotel Konaklaması )  

Bu Turumuz; Gruplara Özel olarak istenilen tarihte gerçekleşmektedir.
Belirtilen Program ücreti;
15 Kişilik Özel Gruplar için,
VIP - Herşey Dahil Hazırlanmıştır.  

Ulaşım, Konaklama, Kahvaltı, Öğlen Yemeği, Rehberlik ve Çevre Gezileri Dahildir.
Ekstra hiçbir bir ödeme bulunmaz.  

Tur Programı

Tur Hareket Tarihleri: 10 Eylül
1. Gün: İstanbul - Bursa - Cumalıkızık Köyü - Saitabat Şelalesi

Belirtilen yerlerde buluşarak Bursa’ya hareket ediyoruz. Osmanlı Devleti’nin ilk başkenti, çarşıları, camileri ve türbeleriyle hala geleneğini korumuş kentimiz Bursa’nın, arnavut kaldırımlı sokaklarıyla beş yüzyıllık Osmanlı köyü Cumalıkızık’a geçiyoruz. Bu tarihi köyde gezimize başlıyoruz. Osmanlı erken döneminin kırsal kesim sivil mimari örneklerini günümüze ulaştırmayı başarmış olan Cumalıkızık, günümüzde de tarihsel filmlere mekan olmaktadır. Önce köyü bir uçtan bir uca geziyoruz. Köy meydanında köy geçmişine ait eşyaların sergilendiği Etnografya Müzesi ve Sanat Evi, Cin Aralığı Sokağı, (söylentiye göre dünyanın en dar sokağı) Cumalıkızık Cami, Cumalıkızık Hamamı, ve Zekiye Hatun Çeşmesi’ni gezip yöresel ürünlerin satıldığı tezgahlarda alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Buradan ayrıldıktan sonra bir sonraki durağımız olan Saitabat şelalesine ulaşarak kısa bir fotoğraf molası veriyoruz. Daha sonra, Bursa'nın panoramik görüntüsünün en iyi izleneceği yer olarak bilinen Tophane’ye hareket ediyoruz.. Ramazan ayında iftar vaktini bildiren topun buradan atılmasından dolayı Tophane adını alan mevkide, Osmanlı Devleti'nin kurucusu Osman Bey ile devletin ikinci sultanı Orhan Bey'in türbeleri, İstiklal Savaşı Şehitleri Anıtı ve 1906 yılında yapılmış altı katlı Bursa Saat Kulesi gezilerini yapıp, Türk İslam mimarisinin en önemli eserlerinden Ulu Cami’ye gidiyoruz. Kapalı namaz kılma alanı bakımından Türk tarihinde yapılan en büyük cami özelliğine sahip, Ulu cami’yi gezdikten sonra, Bursa’nın meşhur İskender Kebabı’nı tatmak üzere restoranımıza geçiyoruz. Öğle yemeğinden sonra gezimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Türkiye'nin tek ipek çarşısı Koza Han, (Pazar günleri kapalı)  ziyaretimiz sonrasında, Bursa'nın en güzel anıtlarından olan Yesil Cami, Türk mezar anıtlarının en gösterişlilerinden biri ve Bursa'nın simgesi olmuş Yeşil Türbe’yi gezip, Hz.Peygamber neslinden geldiği için Emir, Buhara da doğmalarından dolayı Emir Buhari veya Emir Şemseddin Buhari denildiği gibi tasavvufi terbiyede velilik manevi rütbesini kazanmasından ve aynı zamanda Sultan Yıldırım Beyazıd’ a damat olmasından dolayı da Emir Sultan denilmekte olan, Emir Sultan Hazretleri Türbesi ve Emir Sultan Camii ziyaretimiz sonrasında otelimize hareket ediyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.


Sabah Kahvaltısı:  Kahvaltı Yol güzergahında alınacaktır.  ( Ücrete Dahildir )
Öğle Yemeği: Bölge Restoranlarında Set Menü olarak Alınacaktır.  ( Ücrete Dahildir )
Akşam Yemeği: Otelimizde Set Menü olarak alınacaktır. ( Ücrete Dahildir )
Konaklama: 4* Şehir / Termal Hotelleri - Bursa 
Tur Mesafesi:  İstanbul - Bursa transferleri gerçekleşecektir. (yaklaşık Toplam 250 km)   
Otele Varış Saati: Otelimize Girişimiz 18.00 - 19.00 saatleri arasında olacaktır.

 

2. Gün: Misi Köyü - Mudanya - Tirilye - Gölyazı - İstanbul Dönüş

Sabah alınan açık büfe kahvaltı sonrasında, Bursa'nın Uludağ eteklerinde bulunan şirin köyü Misi Köyü'ne hareket ediyoruz. Eski konakları ve Nilüfer çayı kenarındaki keyifli çay bahçeleri ve restoranlarıyla burası doğayla buluşmak için harika bir yer. Gezintimizin ardından, Gölyazı'ya hareket ediyoruz.  Zeytin ağaçları arasında Gölyazı'ya ilerlerken girişte restore edilen yel değirmeni karşılıyor bizi. İlk olarak eski tiyatro kalıntılarının bulunduğu Zambak Tepesi’ne çıkıyoruz. Muhteşem Gölyazı ve Uluabat Gölü manzarasında bölge hakkında bilgi alıp, fotoğraf molası verdikten sonra gezmeye devam ediyoruz. Anadolu Rum Ortodoks kiliselerinin önemli ve özgün örneklerinden olan Aziz Panteleimon Kilisesi ziyaretimizin ardından yürüyerek köyün meydanında bulunan Ağlayan Çınarı görüp rehberimizden hikayesini dinledikten sonra köprü ile yarımadaya geçiyoruz. Şimdi restore edilip kafe olan tarihi Gölyazı Hamamı'nı ve Camisi'ni, tarihi surları Uluabat Gölü'nden avlanan balıkların 100 yıldır satıldığı mezatı, restore edilen Faik Bey Konağı'nı 250 yıllık Rum evlerini rehberimizin anlatımıyla gezip meydanda çay molası veriyoruz. Ayrıca isteyenler hava güzel olduğunda 15-20 dakika süren Sandal Turu yapabilirler.  Daha sonra sonra Trilye 'ye ulaşıyoruz. Öğle yemeğimizi burada bulunan balık restoranımızda  alıyoruz.  Yemek sonrasında Trilye’yi (Zeytinbağı) geziyoruz. Eski bir Rum yerleşim yeri olan Trilye de Fatih Camii, duvarlarına tarihte ilk kez resim yapılan Kemerli Kilise, eski bir kilise binası olan Dündar Evi (Yohannes Kilisesi) ve önceden Papaz Okulu olarak inşa edilen ve 1980′li yıllara kadar okul olarak hizmet veren Taş Mektep gezileri sonrası ülkemizde yetişen sofralık zeytinlerinin en iyilerinden olan Trilye Zeytini alışveriş molası sonrası Mudanya'ya hareket ediyoruz. Rus asıllı Aleksander Ganyanof’'a ait olan, Mudanya Mütarekesi’nin imzalandığı bina olan Mudanya Mutareke Evi Müzesi, İtalyan mühendis Piçiretu tarafından planlanan Giritli Mahallesi'nde (Mudanya Rum Mahallesi)  bulunan Tarihi Mudanya Evleri'ni gördükten sonra turumuzu tamamlayarak İstanbul'a hareket ediyoruz. Akşam saatlerinde İstanbul'a ulaşarak başlangıçta sizleri aldığımız duraklarımızda sizlerden ayrılıyoruz.
 

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe olarak alınacaktır.  ( Ücrete Dahildir )
Öğle Yemeği: Bölge Restoranlarında Set Menü Alınacaktır.  ( Ücrete Dahildir )
Akşam Yemeği: Yol Güzergahında Dinlenme tesisinde alınacaktır. ( Ücrete Dahil Değildir )
Konaklama: Dönüş Seyahati günüdür, konaklama bulunmaz. 
Tur Mesafesi:  Bursa - İstanbul transferleri gerçekleşecektir. (yaklaşık Toplam 250 km)   
Varış Saati: İstanbul'a girişimiz 22.30 - 23.30 saatleri arasında olacaktır.

 Ücrete Dahil Hizmetler

 • Lüx Aracımız ile Gidiş Dönüş Ulaşımlar
 • Tur süresince tüm transfer ve ulaşımlar
 • Profesyonel Rehberilik hizmetleri
 • Araç içi ikramlar
 • 1 Gece 4* Şehir / Termal Hotel Konaklaması
 • 1.Gün Kahvaltı 
 • 1. Gün Öğlen Yemeği ( Set Menü )
 • 1. Gün Otelimizde alınan 1 Akşam Yemeği ( Set Menü )
 • 2. Gün Otelimizde alınan 1 Sabah Kahvaltısı ( Açık Büfe )
 • 2. Gün Öğlen Yemeği ( Set Menü )
 •  Milli Park Giriş Ücretleri
 • Zorunlu Seyahat Sigortası

Dahil Olmayan Hizmetler

 • Tur süresince Ücrete dahil olanlar dşındaki yiyecek ve içecekler
 • Kişisel Harcama veya Alışverişler
 • Otelde alınan ücrete dahil olmayan Ekstra hizmetler
  ( Minibar kullanımı, Masaj vb. ücretli otel hizmetleri )
 • Tur Bölgesinde bulunan Ekstra Aktivite imkanlarından faydalanma
  ( ATV, Zipline, Tekne Gezisi, At Binme Vb. İsteğe bağlı Aktiviteler )
 • Müze ve Ören yeri giriş ücretleri
  ( Müze Kart veya Özel Müzelerin giriş ücretleridir )

Bu Turumuz Butik Tur Planı olarak Hazırlanmıştır.
 

Eğer hazırlanmış Tur tarihimiz size uymuyorsa;
Turlarımız 10 -15 Kişilik Özel Gruplar için istenilen tarihte Özel Tur Olarak düzenlenmektedir.

             

 

GRUBUNUZA ÖZEL BUTİK TURLAR DÜZENLİYORUZ. 
Dernekler, Vakıflar, Okullar, Arkadaş grupları, Şirket - Kurumsal Gruplar
 vb. Tüm Özel Gruplar için ÖZEL TUR PLANLARI hazırlamaktayız.
Tur bölgesi, Kişi Sayısı, Tur Tarihi ve Tur içeriğini siz belirleyin. Tamamen size özel bir tur gerçekleştirelim.
Tek yapmanız gereken istediğiniz turu Talep etmek.

15 KİŞİLİK V.I.P  ÖZEL GRUP - HERŞEY DAHİL TURUN KEYFİNE VARIN !
BAZI ÖĞÜNLER HARİÇ HAZIRLANAN BUTİK TURLARIMIZDA BULUNMAKTADIR. 

VIP Herşey dahil hazırlanmış planlarımızda Tur içeriğinde bulunan Müze giriş ücretleri haricindeki herşey ücrete dahil edilerek size sunulur. Butik Herşey Dahil ibaresi yer alan Tur Programlarımızda ; Gidiş Dönüş Ulaşım, Rehberlik, En iyi Bölge otellerinde konaklama, Sabah Kahvaltıları, Öğlen Yemekleri, Akşam Yemekleri, kısacası Tüm Program içeriği dahildir.
Butik Tur ibaresi bulunan tur planlarımızda gidiş günü yol güzergahında alınan kahvaltı ve öğlen yemekleri ücrete dahil değildir. Diğer tur içerikleri herşey dahil turlar ile aynı ve ücrete dahil olarak sunulur. Daha detaylı bilgi almak için Tur programlarımızın hepsinde yer alan Ücrete dahil olan ve olmayan hizmetler bölümünü inceleyebilirsiniz.

BUTİK TURLAR NASIL HAZIRLANIR ?
BUTİK İLE NORMAL HAZIRLANMIŞ TUR ARASINDA NE FARKI VARDIR ?
 

Butik Turlarımız  12- 15 Kişilik hazırlanmış tur planlarıdır. Bu planlar grubun talebi halinde en fazla 25 - 30 kişiye kadar genişletilebilir. Butik gruplarda tur grubunun daha kalabalık olmasına müsaade edilmez. Seyahat planı grubun bölgenin en keyifli yönlerini deneyimlemesi için özenle hazırlanır. En iyi oteller, restoranlar, gezi lokasyonları seçilerek, zamanlama ve gezi temposu gruba göre ayarlanarak, bölgenin dokusu ve yerel özelliklerinin tam olarak yaşanması hedeflenir.
Normalde tüm tur planları hazırlanırken en düşük fiyat ve en çok kişi katılması hedefiyle ile satışa sunulur, Tura katılan herkesin bu plana uyması beklenir. Butik Turlar; özellikle daha düşük sayılarla oluşturulur, kalabalık grup oluşması istenmez. Bu fark bile tur planının tamamına büyük avantajlar olarak yansır. Plan akışı ve içeriği daha özel ve grubun ortak beklentilerine yanıt verecek şekilde hazırlanır. Bazen gezi esnasında bile, havadurumu veya grubun ortak beklentileri doğrultusunda anlık eklemeler ve küçük değişiklikler ile daha keyifli hale gelecek şekilde konfigüre edilebilir.
Tur ile Butik Tur arasında bir çok farklılık bulunur, Örneğin grup, gezi bölgesinde bir noktayı çok beğendi, burada dinlenme çay kahve moası vermek istedi;  Turlarda böyle mola noktaları sadece önceden belirlenmiş planlanmış yerlerde yapılabilir. Plansız yapılan bir mola planda bir anda zamanlama kaybına neden olur ve tur planı telafisi mümkün olmayacak şekilde aksar. Oysa Butik gezilerde küçük grup için tesislerin önceden özel bir hazırlık yapmasına gerek yoktur. Grup istediği an dinlenme molası verebilir ve bu mola planda herhangi bir aksamaya sebep olmaz. Kısacası Butik Turlar sizin ve grubun ortak taleplerini daha kolay karşılama imkanına sahiptir. Özenle hazırlanmış Butik turların memnuniyet oranı ve yaşattığı keyif herzaman çok yüksektir. Haliyle küçük gruplar için hazırlanmış planlar içeriklerinin daha konfor odaklı olması ve düşük kapasitesi nedeniyle normal turlara göre bütçesi daha yüksek turlardır.
 
GRUP TALEBİ YAPMAK İÇİN ;
Şu anda incelediğiniz sayfada bulunan GRUP REZERVASYONU sekmesine tıklayarak, burada bulunan başvuru formunu doldurarak bize göndermenizi ve GRUP TALEBİ Yapmanızı rica ederiz..
* Formda Kişi sayınızı belirtmeyi,
* İletişim Bilgilerinizi bize iletmeyi unutmayınız.
Talebiniz bize ulaştıktan sonra, size özel fiyatllandırmamızı en kısa sürede size ileteceğiz.
Acil sorularınız için;  0532 562 08 09 veya 0212 587 22 00 bize ulaşabilirsiniz.
 

Bu Turumuz Butik Tur Planı olarak Hazırlanmıştır.
 

Eğer hazırlanmış Tur tarihimiz size uymuyorsa;
Turlarımız 10 -15 Kişilik Özel Gruplar için istenilen tarihte Özel Tur Olarak düzenlenmektedir.

             

 

GRUBUNUZA ÖZEL BUTİK TURLAR DÜZENLİYORUZ. 
Dernekler, Vakıflar, Okullar, Arkadaş grupları, Şirket - Kurumsal Gruplar
 vb. Tüm Özel Gruplar için ÖZEL TUR PLANLARI hazırlamaktayız.
Tur bölgesi, Kişi Sayısı, Tur Tarihi ve Tur içeriğini siz belirleyin. Tamamen size özel bir tur gerçekleştirelim.
Tek yapmanız gereken istediğiniz turu Talep etmek.

15 KİŞİLİK V.I.P  ÖZEL GRUP - HERŞEY DAHİL TURUN KEYFİNE VARIN !
BAZI ÖĞÜNLER HARİÇ HAZIRLANAN BUTİK TURLARIMIZDA BULUNMAKTADIR. 

VIP Herşey dahil hazırlanmış planlarımızda Tur içeriğinde bulunan Müze giriş ücretleri haricindeki herşey ücrete dahil edilerek size sunulur. Butik Herşey Dahil ibaresi yer alan Tur Programlarımızda ; Gidiş Dönüş Ulaşım, Rehberlik, En iyi Bölge otellerinde konaklama, Sabah Kahvaltıları, Öğlen Yemekleri, Akşam Yemekleri, kısacası Tüm Program içeriği dahildir.
Butik Tur ibaresi bulunan tur planlarımızda gidiş günü yol güzergahında alınan kahvaltı ve öğlen yemekleri ücrete dahil değildir. Diğer tur içerikleri herşey dahil turlar ile aynı ve ücrete dahil olarak sunulur. Daha detaylı bilgi almak için Tur programlarımızın hepsinde yer alan Ücrete dahil olan ve olmayan hizmetler bölümünü inceleyebilirsiniz.

BUTİK TURLAR NASIL HAZIRLANIR ?
BUTİK İLE NORMAL HAZIRLANMIŞ TUR ARASINDA NE FARKI VARDIR ?
 

Butik Turlarımız  12- 15 Kişilik hazırlanmış tur planlarıdır. Bu planlar grubun talebi halinde en fazla 25 - 30 kişiye kadar genişletilebilir. Butik gruplarda tur grubunun daha kalabalık olmasına müsaade edilmez. Seyahat planı grubun bölgenin en keyifli yönlerini deneyimlemesi için özenle hazırlanır. En iyi oteller, restoranlar, gezi lokasyonları seçilerek, zamanlama ve gezi temposu gruba göre ayarlanarak, bölgenin dokusu ve yerel özelliklerinin tam olarak yaşanması hedeflenir.
Normalde tüm tur planları hazırlanırken en düşük fiyat ve en çok kişi katılması hedefiyle ile satışa sunulur, Tura katılan herkesin bu plana uyması beklenir. Butik Turlar; özellikle daha düşük sayılarla oluşturulur, kalabalık grup oluşması istenmez. Bu fark bile tur planının tamamına büyük avantajlar olarak yansır. Plan akışı ve içeriği daha özel ve grubun ortak beklentilerine yanıt verecek şekilde hazırlanır. Bazen gezi esnasında bile, havadurumu veya grubun ortak beklentileri doğrultusunda anlık eklemeler ve küçük değişiklikler ile daha keyifli hale gelecek şekilde konfigüre edilebilir.
Tur ile Butik Tur arasında bir çok farklılık bulunur, Örneğin grup, gezi bölgesinde bir noktayı çok beğendi, burada dinlenme çay kahve moası vermek istedi;  Turlarda böyle mola noktaları sadece önceden belirlenmiş planlanmış yerlerde yapılabilir. Plansız yapılan bir mola planda bir anda zamanlama kaybına neden olur ve tur planı telafisi mümkün olmayacak şekilde aksar. Oysa Butik gezilerde küçük grup için tesislerin önceden özel bir hazırlık yapmasına gerek yoktur. Grup istediği an dinlenme molası verebilir ve bu mola planda herhangi bir aksamaya sebep olmaz. Kısacası Butik Turlar sizin ve grubun ortak taleplerini daha kolay karşılama imkanına sahiptir. Özenle hazırlanmış Butik turların memnuniyet oranı ve yaşattığı keyif herzaman çok yüksektir. Haliyle küçük gruplar için hazırlanmış planlar içeriklerinin daha konfor odaklı olması ve düşük kapasitesi nedeniyle normal turlara göre bütçesi daha yüksek turlardır.
 
GRUP TALEBİ YAPMAK İÇİN ;
Şu anda incelediğiniz sayfada bulunan GRUP REZERVASYONU sekmesine tıklayarak, burada bulunan başvuru formunu doldurarak bize göndermenizi ve GRUP TALEBİ Yapmanızı rica ederiz..
* Formda Kişi sayınızı belirtmeyi,
* İletişim Bilgilerinizi bize iletmeyi unutmayınız.
Talebiniz bize ulaştıktan sonra, size özel fiyatllandırmamızı en kısa sürede size ileteceğiz.
Acil sorularınız için;  0532 562 08 09 veya 0212 587 22 00 bize ulaşabilirsiniz.
 

Fiyatlar

Tarih SeçeneklerMüsaitlikİki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek KişiEk Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
10.09.20244* Şehir OtelleriSorunuz8.500,00 TL9.500,00 TL8.500,00 TL--Taksitler »

Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur.

15 - 25 - 45 Kişilik Gruplarınız için Özel Turlar Düzenliyoruz.
Dernekler, Vakıflar, Okullar, Arkadaş grupları, Şirket ve Kurumsal Gruplar için özel Tur planı hazırlamaktayız.
Kişi Sayısı, Tur Tarihi ve Tur içeriğini siz belirleyin. Tamamen size özel bir tur gerçekleştirelim. 

Aşağıda yer alan başvuru formunu doldurarak bize göndermeniz yeterlidir.
Formda Kişi sayınızı belirtmeyi ve Taleplerinizi ( Kahvaltı öğlen yemeği vb.) bize iletmeyi unutmayınız.
Talebiniz bize ulaştıktan sonra, size özel fiyatllandırmamızı en kısa sürede size ileteceğiz.

Grup Talebiniz hakkında sorularınızı 0532 562 08 09 veya 0212 587 22 00 nolu hatlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.


Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

* SATIŞ & REZERVASYON : Satışa açık tüm turlarımıza BizceTatil.com internet adresimizden online olarak yada ofisimizi 0212 587 22 00 numaralı hattından arayarak REZERVASYON Yapabilirsiniz. Tur ödemesi, sadece Kesin Harekete geçmiş turlar için talep edilmektedir. Bu nedenle Rezervasyon ve ödeme işlemini birlikte gerçekleştirmeyi düşünüyorsanız, Ofisimizden Turun kesin hareketli olup olmadığını sorgulamanızı rica ederiz.

 * İLETİŞİM : Ofisimiz hafta içi 09:00 - 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Mesai Saatleri dışında 0541 512 44 41 veya 0532 562 08 09 numaralı hattımızdan destek alabilirsiniz.

 * KESİN HAREKET & KİŞİ SAYISI : Konaklamalı Turlarımızda katılımcı sayısı en az 15 olmalıdır. Bu sayı üzerinde rezervasyon alan turlar Kesin harekete alınır. Ödeme sürecinde Turda yeter sayının altına düşülmesi halinde Acentemiz (en geç ) 3 gün kala turu iptal edebilir.

 * TUR ARACI : Tur katılımcısı 12 - 15 arası ise Minibüs araç, 16 - 31 arası ise Midibüs araç, 32 üzeri sayılarda Otobüs sınıfı araç hareket etmektedir.

 * ÇOCUK & BEBEK : Turlarımızda araç kapasitesi üzerii yolcu alınmamaktadır. Tumuzu satın alan 3 yaşından büyük tüm misafirlerimiz için koltuk tahsis edilmektedir. 0 - 2 Yaş grubu Bebekler turumuza ücretsiz ve koltuk almadan Anne kucağında seyahat edecek şekilde katılmaktadır.

 * ARAÇ YERLEŞİM PLANI : Tur araçlarımızda Rezervasyon ve Ödeme sırasına göre yerleşim planı yapılmaktadır. Ön koltuklarda oturmak isteyen misafirlerimmiz fark ödemesi yaparak bu koltukları satın alabilirler. Günübirlik Turlarda 1-2-3-4 nolu koltuklar için 30 TL, 5-6-7-8 nolu koltuklar için 20 TL ücret alınmaktadır. Diğer koltuklara ait araç yerleşimi katılımcı sayısı göz önüne alınarak otomatik yapılır. Hiçbir surette Koltuk numarası garantisi verilmemektedir. Tüm misafirlerimiz hazırlanmış araç yerleşim planına uymakla yükümlüdür.

 * PROMOSYON + KADEMELİ FİYATLI TURLARDA ARAÇ YERLEŞİMİ : Belirli kontenjanlarla belirlenmiş, Kademeli artış gösteren Fiyat uygulanan Promosyon Turlarımızda yerleşim planında satın alınan ücrete göre yerleşim yapılır. Aracın ön bölümünden başlanılara, En yüksek fiyattan satın alan yolculardan, en düşük fiyatla satın alan yolculara doğru araç yerleşim planı hazırlanmaktadır.

 * KONAKLAMA OTELLERİ : Tur planları rezervasyon aşamasında konaklama yapılacak oteller ''Ve Benzeri'' olarak belirtilmiştir. Belirtilen Otel veya bu otele denk başkaca otellerde konaklama yapılacağı anlamına gelmektedir. Tur satışı tamamlandığında tur hareketinden 3 gün önce Kesin Konaklama yapılacak otel bilgileri misafirlerimize iletilir. Rezervasyon otellerinde Otelin kapasitesi üzerinde rezervasyon alması ''Short'' halleri mücbir sebep olarak değerlendirilir ve acenta zorunlu nedenle belirlenmiş konaklama otelinde değişiklik yapabilir. Bu nedenle Acentamız tur süresince konaklama otellerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 * HAVAYOLU / TREN / GEMİ SEYAHATİ ULAŞIMLARI : Bizce Tatil Tur planları içerisinde, Acentanın kendi sağladığı kara ulaşımları haricinde başka seyahat şirketleri tarafından sağlanan hava- deniz - demiryolu - kara ulaşımları ve bu taşıcıya ait bilet içeren seyahatler bulunabilir. Bu gibi ulaşımlarda ilgili taşıyıcının Bilet ve Taşıma kuralları geçerlidir. Taşıyıcı şirketten kaynaklanan rotar, gecikme, iptal, overbook hallerinden acentamız sorumlu tutulamaz. Misafirlerimizin bu gibi taşıyıcıların sefer başlangıçlarına gecikmesi, seferi kaçırması hallerinde uğrayacağı maddi manevi zararı acentamız kabul etmemektedir. Tur planında bu başlıkta belirtilmiş türden biletli bir seyahat bulunuyorsa, Acentamızın bu ulaşım aracına ait misafir adına düzenlenmiş bilet temin etmekten başka bir sorumuluğunun bulunmadığını turu satan alan misafirimiz peşinen kabul eder. 

 * TUR PLANI SEYRİ : Tüm misafirlerimiz tur akış planına ve zamanlamalara riayet etmekle yükümlüdür. Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programının gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar. Tur grubunun tasarlanmış planın olağan akışından daha yavaş hareket etmesi, zamanlamalara riayet edilmemesi nedeniyle ziyaret edilemeyen yerler olması halinde misafirlerimizin herhangi bir tazminat hakkı yoktur. Tur esnasında Mücbir Sebep olarak adlandırılan; güzergah üzerinde yolun kapanması, kaza halleri, arıza halleri, gezi noktasında restorasyon çalışması, güvenlik nedeniyle giriş kısıtlaması, olumsuz hava koşulları vs. gibi durumlar oluşması durumlarında plan üzerinde yaşanabilecek aksamalardan acentemiz sorumlu tutulamaz.


İptal Şartları

Turlarımızda uygulanan iptal kurallarını ''iptal şartları'' başlığı bulunan bölümden detaylıca inceleyebilirsiniz. * Tüm katılımcılarımız Tur Programını, Ücrete Dahil olan - olmayan hizmetleri, uyarı ve önemli mesajları, genel kuralları, iptal şartlarını okumuş ve kabul etmiş olarak zamanında rezervasyonlarını yapmak ile yükümlüdürler.


İptal iade şartları Bizce Tatil kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür. Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. http://www.bizcetatil.com/iptal-iade-sartlari adresinden inceleyebilirsiniz.

Vize Bilgileri


GRUP REZERVASYON (+15 şeklindeki taleplerinizi iletmeniz ricadır.)