Uçaklı Butik Van Bitlis Turu

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon Yapın

Doğru hesaplama yapabilmek için sadece 1 Oda için ve Doğru Çocuk yaşlarını seçerek Fiyatı Hesapla butonunu kullanınız.

Tur Programı

Tur Hareket Tarihleri: 09 Eylül • 14 Ekim
1. Gün: Van- Van Kahvaltısı - Akdamar Adası - Van Gölü - Van Merkez Gezisi - Kedi Evi

Sabah erken saatlerde İstanbul Havalimanında buluşmamızın ardından, Türk Hava Havayollarının TK2746 seferi ile 09:15 `de uçuşumuza başlıyoruz, Bir saat 55 dakikalık yolculuğun ardından 11:10 `da Urartu uygarlığının başkenti ve doğunun incisi olarak adlandırılan Van`a ulaşıyoruz. Burada bizleri bekleyen aracımıza binerek meşhur Van kahvaltısı yöresel ürünleri ile kahvaltımızı alıyoruz (ekstra). Van Gölü manzarası eşliğinde Akdamar adasına geçiş yaparak burada Akdamar kilisesini ziyaret ediyoruz.  Ziyaretimiz sonrası Kedi Ev ve Müze gezimizin ardından Van merkez gezimizi gerçekleştiriyoruz. Ziyaretlerimiz sonrasında otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


2. Gün: Tatvan- Ahlat Selçuklu Mezarları - Kale - Gevaş -  Nemrut Krater Gölü - Bitlis 5 Minare

Otelimizde alacağımız ünlü Van kahvaltısının ardından Van Kalesini geziyoruz.  Buradan Bitlis`e hareket ediyor ve 5 minareli İhlâsiye Medresesini ve Külliyesi’ni gezip görüyoruz. Bitlis’ten çıkarak minibüslerle Nemrut krater gölüne vararak fotoğraf çekimi ve çay molası verdikten sonra otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


3. Gün: Muradiye Şelalesi - Doğubeyazıt - Gürbulak Sınır Kapısı - Kaçakçılar Çarşısı - Ağrı Dağı - İshakpaşa Sarayı

Otelimizde alacağımız kahvaltımız ardından Muradiye Şelalesine hareket ediyor ve güzel manzaraların fotoğraflarını çekiyoruz. Buradan Tendürek Dağı manzaralı seyahatimiz sonucu Çaldıran üzerinden İnşaatı 99 yıl süren muhteşem İshak Paşa Sarayı`na doğru yola çıkıyoruz.  Sarayın gezilmesi ve muhteşem manzaranın seyrinden sonra Gürbulak İran sınır kapısının görüyor ve Meteor Çukuru’nda fotoğraf molası veriyoruz. Heybetli Ağrı Dağı manzarası eşliğinde gerçekleşen gezimiz sonrasında Doğubayazıt Kaçakçılar Çarşısında alışveriş molası verdikten sonra otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


4. Gün: Van Evleri - İskele Vapurları - Hoşap Kalesi - Çavuştepe Kalesi - Dönüş Yolculuğu

Otelimizde alacağımız kahvaltı ardından Urartuların en önemli dış kalelerinden olan Hoşap Kalesi ve Çavuştepe Kalesi'ni geziyoruz. Çavuştepe Kalesi'nde Urartu medeniyetinin çok önemli kalıntılarını görecek ve bilgi alıyoruz. Ardından Edremit üzerinden Gevaş’a geçiyoruz. Burada  teknelerle (extra) Akdamar adasına seyahat ederek; Ünlü Akdamar Kilisesi’ni geziyoruz.  Van Merkeze dönüş yaptıktan sonra çarşı bölümünde uçuş saatimize kadar serbest alışveriş molası veriyoruz. Ardından konuklarımızı havaalanına transferlerini sağlıyoruz. Van Ferit Melen havalimanından Türk Hava Yollarının TK2751 uçuşu ile Saat 18:30 'da başlayan seyahatimiz 20:55 de İstanbul havalimanında sona eriyor. Burada sizleri uğurlayarak vedalaşıyoruz. Başka turlarımızda görüşmek üzere…
Fiyatlar

Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
09.09.20214* Şehir Otelleri1.999,00 TL2.299,00 TL 1.999,00 TL0 - 2 Yaş 250,00 TL
3 - 6 Yaş 990,00 TL
7 - 12 Yaş 1.690,00 TL
0 - 2 Yaş 250.00 TL
3 - 6 Yaş 990,00 TL
7 - 12 Yaş 1.690,00 TL
Taksitler »
14.10.20214* Şehir Otelleri1.999,00 TL2.299,00 TL 1.999,00 TL0 - 2 Yaş 250,00 TL
3 - 6 Yaş 990,00 TL
7 - 12 Yaş 1.690,00 TL
0 - 2 Yaş 250.00 TL
3 - 6 Yaş 990,00 TL
7 - 12 Yaş 1.690,00 TL
Taksitler »

Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur.

15 - 25 - 45 Kişilik Gruplarınız için Özel Turlar Düzenliyoruz.
Dernekler, Vakıflar, Okullar, Arkadaş grupları, Şirket ve Kurumsal Gruplar için özel Tur planı hazırlamaktayız.
Kişi Sayısı, Tur Tarihi ve Tur içeriğini siz belirleyin. Tamamen size özel bir tur gerçekleştirelim. 

Aşağıda yer alan başvuru formunu doldurarak bize göndermeniz yeterlidir.
Formda Kişi sayınızı belirtmeyi ve Taleplerinizi ( Kahvaltı öğlen yemeği vb.) bize iletmeyi unutmayınız.
Talebiniz bize ulaştıktan sonra, size özel fiyatllandırmamızı en kısa sürede size ileteceğiz.

Grup Talebiniz hakkında sorularınızı 0532 562 08 09 veya 0212 587 22 00 nolu hatlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.


Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

* SATIŞ & REZERVASYON : Satışa açık tüm turlarımıza BizceTatil.com internet adresimizden online olarak yada ofisimizi 0212 587 22 00 numaralı hattından arayarak REZERVASYON Yapabilirsiniz. Tur ödemesi, sadece Kesin Harekete geçmiş turlar için talep edilmektedir. Bu nedenle Rezervasyon ve ödeme işlemini birlikte gerçekleştirmeyi düşünüyorsanız, Ofisimizden Turun kesin hareketli olup olmadığını sorgulamanızı rica ederiz.

 * İLETİŞİM : Ofisimiz hafta içi 09:00 - 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Mesai Saatleri dışında 0541 512 44 41 veya 0532 562 08 09 numaralı hattımızdan destek alabilirsiniz.

 * KESİN HAREKET & KİŞİ SAYISI : Konaklamalı Turlarımızda katılımcı sayısı en az 15 olmalıdır. Bu sayı üzerinde rezervasyon alan turlar Kesin harekete alınır. Ödeme sürecinde Turda yeter sayının altına düşülmesi halinde Acentemiz (en geç ) 3 gün kala turu iptal edebilir.

 * TUR ARACI : Tur katılımcısı 12 - 15 arası ise Minibüs araç, 16 - 31 arası ise Midibüs araç, 32 üzeri sayılarda Otobüs sınıfı araç hareket etmektedir.

 * ÇOCUK & BEBEK : Turlarımızda araç kapasitesi üzerii yolcu alınmamaktadır. Tumuzu satın alan 3 yaşından büyük tüm misafirlerimiz için koltuk tahsis edilmektedir. 0 - 2 Yaş grubu Bebekler turumuza ücretsiz ve koltuk almadan Anne kucağında seyahat edecek şekilde katılmaktadır.

 * ARAÇ YERLEŞİM PLANI : Tur araçlarımızda Rezervasyon ve Ödeme sırasına göre yerleşim planı yapılmaktadır. Ön koltuklarda oturmak isteyen misafirlerimmiz fark ödemesi yaparak bu koltukları satın alabilirler. Günübirlik Turlarda 1-2-3-4 nolu koltuklar için 30 TL, 5-6-7-8 nolu koltuklar için 20 TL ücret alınmaktadır. Diğer koltuklara ait araç yerleşimi katılımcı sayısı göz önüne alınarak otomatik yapılır. Hiçbir surette Koltuk numarası garantisi verilmemektedir. Tüm misafirlerimiz hazırlanmış araç yerleşim planına uymakla yükümlüdür.

 * PROMOSYON + KADEMELİ FİYATLI TURLARDA ARAÇ YERLEŞİMİ : Belirli kontenjanlarla belirlenmiş, Kademeli artış gösteren Fiyat uygulanan Promosyon Turlarımızda yerleşim planında satın alınan ücrete göre yerleşim yapılır. Aracın ön bölümünden başlanılara, En yüksek fiyattan satın alan yolculardan, en düşük fiyatla satın alan yolculara doğru araç yerleşim planı hazırlanmaktadır.

 * KONAKLAMA OTELLERİ : Tur planları rezervasyon aşamasında konaklama yapılacak oteller ''Ve Benzeri'' olarak belirtilmiştir. Belirtilen Otel veya bu otele denk başkaca otellerde konaklama yapılacağı anlamına gelmektedir. Tur satışı tamamlandığında tur hareketinden 3 gün önce Kesin Konaklama yapılacak otel bilgileri misafirlerimize iletilir. Rezervasyon otellerinde Otelin kapasitesi üzerinde rezervasyon alması ''Short'' halleri mücbir sebep olarak değerlendirilir ve acenta zorunlu nedenle belirlenmiş konaklama otelinde değişiklik yapabilir. Bu nedenle Acentamız tur süresince konaklama otellerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 * HAVAYOLU / TREN / GEMİ SEYAHATİ ULAŞIMLARI : Bizce Tatil Tur planları içerisinde, Acentanın kendi sağladığı kara ulaşımları haricinde başka seyahat şirketleri tarafından sağlanan hava- deniz - demiryolu - kara ulaşımları ve bu taşıcıya ait bilet içeren seyahatler bulunabilir. Bu gibi ulaşımlarda ilgili taşıyıcının Bilet ve Taşıma kuralları geçerlidir. Taşıyıcı şirketten kaynaklanan rotar, gecikme, iptal, overbook hallerinden acentamız sorumlu tutulamaz. Misafirlerimizin bu gibi taşıyıcıların sefer başlangıçlarına gecikmesi, seferi kaçırması hallerinde uğrayacağı maddi manevi zararı acentamız kabul etmemektedir. Tur planında bu başlıkta belirtilmiş türden biletli bir seyahat bulunuyorsa, Acentamızın bu ulaşım aracına ait misafir adına düzenlenmiş bilet temin etmekten başka bir sorumuluğunun bulunmadığını turu satan alan misafirimiz peşinen kabul eder. 

 * TUR PLANI SEYRİ : Tüm misafirlerimiz tur akış planına ve zamanlamalara riayet etmekle yükümlüdür. Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programının gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar. Tur grubunun tasarlanmış planın olağan akışından daha yavaş hareket etmesi, zamanlamalara riayet edilmemesi nedeniyle ziyaret edilemeyen yerler olması halinde misafirlerimizin herhangi bir tazminat hakkı yoktur. Tur esnasında Mücbir Sebep olarak adlandırılan; güzergah üzerinde yolun kapanması, kaza halleri, arıza halleri, gezi noktasında restorasyon çalışması, güvenlik nedeniyle giriş kısıtlaması, olumsuz hava koşulları vs. gibi durumlar oluşması durumlarında plan üzerinde yaşanabilecek aksamalardan acentemiz sorumlu tutulamaz.


İptal Şartları

Turlarımızda uygulanan iptal kurallarını ''iptal şartları'' başlığı bulunan bölümden detaylıca inceleyebilirsiniz. * Tüm katılımcılarımız Tur Programını, Ücrete Dahil olan - olmayan hizmetleri, uyarı ve önemli mesajları, genel kuralları, iptal şartlarını okumuş ve kabul etmiş olarak zamanında rezervasyonlarını yapmak ile yükümlüdürler.


İptal iade şartları Bizce Tatil kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür. Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. http://www.bizcetatil.com/iptal-iade-sartlari adresinden inceleyebilirsiniz.

Vize Bilgileri


Ücrete Dahil Hizmetler

 • İstanbul-Van Gidiş Dönüş Uçak biletleri
 • Bölgede özel tur araçları ile ulaşım
 • 3 gece yarım pansiyon konaklama
 • 3 Sabah kahvaltısı
 • 3 Akşam yemeği
 • Nemrut Krater gölü minibüs transferi
 • Programda belirtilen geziler
 • Rehberlik hizmetleri
 • Seyahat Güvence Poliçesi

Dahil Olmayan Hizmetler

 • Akdamar Adası Tekne Turu
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • Öğle yemekleri
 • Yemeklerde alınacak içecekler

GRUP REZERVASYON (+15 şeklindeki taleplerinizi iletmeniz ricadır.)

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez
(Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.