Mudanya Tirilye Gölyazı Turu Tur Programı

Mudanya Tirilye Gölyazı Günübirlik Turu

İlkbahar - Yaz - Sonbahar- Kış dönemi için harika bir gezi.

Kültür ve Doğa Manzaraları ile başbaşa keyif dolu bir gün sizi bekliyor !

( Rezervasyon Takviminde   Yeşil    Görünen Günler düzenlenmektedir. )
(Tur tarihinizi seçerek Online Rezervasyon yapabilirsiniz.)

 

 

Kalkış Yerleri: İstanbul Sabah Saatlerinde Hareket. Duraklarımızı inceleyiniz.
PROGRAM
Mudanya Tirilye Gölyazı Turu

İstanbul’dan sabah erken saatlerde hareket ederek Bursa iline doğru yola çıkıyoruz. Eskihisar’dan feribotla Topçular iskelesine geçiyor ve yaklaşık 3,5 saatlik bir seyahat ile Bursa il sınırlarına ulaşıyoruz. Sabah  Sandviç Paketi olarak kahvaltımızı aldıktan sonra İlk durağımız Mudanya ; Bursa’nın en iyi korunmuş ilçelerinden Mudanya’da Osmanlı evlerine güzel örnekler göreceğiz. Bu evlerin ne önemlisi Mudanya Mütareke Evi Müzesi olacaktır. Türk - Yunan savaşına son veren Mudanya Ateşkes anlaşmasının yapıldığı bu yalıyı gezdikten sonra Eskiden Rum Mahallesi olarak bilinen Girit Mahallesini geziyoruz.  verdiğimiz serbest zaman sonrası buradan ayrılarak kısa bir seyahatin ardından Trilye'ye ulaşıyoruz. Burada Marmara denizi kıyısında şirin bir rum balıkçı kasabası bizleri bekliyor. Renkli mimarisiyle bezeli sokaklarında yapacağımız gezintimiz Liman bölgesinde son buluyor ve burada verdiğimiz yemek molasının ardından Trilyeden ayrılarak Uluabat Gölü kenarında keyifli bir kasaba Gölyazı'ya doğru yolumuza devam ediyoruz.... Günümüze ulaşmış rum mimarisiyle süslü sokakları, muhteşem göl manzarası eşliğinde yaptığımız kısa gezimizin ardından  İstanbul'a hareket ediyoruz. Akşam saatlerinde Istanbul'a ulaşarak başlangıç noktalarımızda sizlerle vedalaşıyoruz.

ÇIKIŞ TARİHLERİ VE FİYATLAR
TarihKişi BaşıÇocukTaksitler
26.09.2021
27.09.2021
225,00 TL0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 12 Yaş 175,00 TL
Taksitler »
Turun düzenlendiği günler: Pazar
DİĞER BİLGİLER
Kalkış Yerleri
 • 1.Beylikdüzü (06:00)
 • 2.Avcılar E-5 (06:05)
 • 3.Sefaköy Köprüsü E-5 (06:10)
 • 4.Bakırköy E-5 (06:30)
 • 5.Ayvansaray E-5 (06:40)
 • 6.Mecidiyeköy (06:50)
 • 7.Kadıköy Evlendirme D. (07:05)
 • 8.Yenisahra E-5 (07:15)
 • 9.Maltepe Köprüsü E-5 (07:25)
 • 10.Kartal Köprüsü E-5 (07:35)
 • 11.Pendik Köprüsü E-5 (07:45)
 • 12.Çayırova Mc.Donalds (08:00)
Notlar

* SATIŞ & REZERVASYON : Satışa açık tüm turlarımıza BizceTatil.com internet adresimizden online olarak yada ofisimizi 0212 587 22 00 numaralı hattından arayarak REZERVASYON Yapabilirsiniz. Tur ödemesi, sadece Kesin Harekete geçmiş turlar için talep edilmektedir. Bu nedenle Rezervasyon ve ödeme işlemini birlikte gerçekleştirmeyi düşünüyorsanız, Ofisimizden Turun kesin hareketli olup olmadığını sorgulamanızı rica ederiz.

* İLETİŞİM : Ofisimiz hafta içi 09:00 - 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Mesai Saatleri dışında 0541 512 44 41 veya 0532 562 08 09 numaralı hattımızdan destek alabilirsiniz. 

 * KESİN HAREKET & KİŞİ SAYISI : Günübirlik Turlarımızda katılımcı sayısı en az 15 olmalıdır. Bu sayı üzerinde rezervasyon alan turlar Kesin harekete alınır. Ödeme sürecinde Turda yeter sayının altına düşülmesi halinde Acentemiz (en geç ) 1 gün kala turu iptal edebilir. 

 * TUR ARACI : Tur katılımcısı 12 - 15 arası ise Minibüs araç, 16 - 31 arası ise Midibüs araç, 32 üzeri sayılarda Otobüs sınıfı araç hareket etmektedir. 

* ÇOCUK & BEBEK : Turlarımızda araç kapasitesi üzerii yolcu alınmamaktadır. Tumuzu satın alan 3 yaşından büyük tüm misafirlerimiz için koltuk tahsis edilmektedir. 0 - 2 Yaş grubu Bebekler turumuza ücretsiz ve koltuk almadan Anne kucağında seyahat edecek şekilde katılmaktadır.

* ARAÇ YERLEŞİM PLANI : Tur araçlarımızda Rezervasyon ve Ödeme sırasına göre yerleşim planı yapılmaktadır. Ön koltuklarda oturmak isteyen misafirlerimmiz fark ödemesi yaparak bu koltukları satın alabilirler. Günübirlik Turlarda 1-2-3-4 nolu koltuklar için 30 TL, 5-6-7-8 nolu koltuklar için 20 TL ücret alınmaktadır. Diğer koltuklara ait araç yerleşimi katılımcı sayısı göz önüne alınarak otomatik yapılır. Hiçbir surette Koltuk numarası garantisi verilmemektedir. Tüm misafirlerimiz hazırlanmış araç yerleşim planına uymakla yükümlüdür.

 * PROMOSYON + KADEMELİ FİYATLI TURLARDA ARAÇ YERLEŞİMİ : Belirli kontenjanlarla belirlenmiş, Kademeli artış gösteren Fiyat uygulanan Promosyon Turlarımızda yerleşim planında satın alınan ücrete göre yerleşim yapılır. Aracın ön bölümünden başlanılara, En yüksek fiyattan satın alan yolculardan, en düşük fiyatla satın alan yolculara doğru araç yerleşim planı hazırlanmaktadır. 

 * TUR PLANI SEYRİ : Tüm misafirlerimiz tur akış planına ve zamanlamalara riayet etmekle yükümlüdür. Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programının gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar. Tur grubunun tasarlanmış planın olağan akışından daha yavaş hareket etmesi, zamanlamalara riayet edilmemesi nedeniyle ziyaret edilemeyen yerler olması halinde misafirlerimizin herhangi bir tazminat hakkı yoktur. Tur esnasında Mücbir Sebep olarak adlandırılan; güzergah üzerinde yolun kapanması, kaza halleri, arıza halleri, gezi noktasında restorasyon çalışması, güvenlik nedeniyle giriş kısıtlaması, olumsuz hava koşulları vs. gibi durumlar oluşması durumlarında plan üzerinde yaşanabilecek aksamalardan acentemiz sorumlu tutulamaz.


İptal Şartları

Turlarımızda uygulanan iptal kurallarını ''iptal şartları'' başlığı bulunan bölümden detaylıca inceleyebilirsiniz. * Tüm katılımcılarımız Tur Programını, Ücrete Dahil olan - olmayan hizmetleri, uyarı ve önemli mesajları, genel kuralları, iptal şartlarını okumuş ve kabul etmiş olarak zamanında rezervasyonlarını yapmak ile yükümlüdürler.

Bizce Tatil
Büyükşehir Mah. Başak Sokak Atrium Alişveriş Merkezi Büro Katları No:2 Kat:3 Daire:108 Beylikdüzü / İstanbul
0212 587 2200


Bu çıktı 19.06.2021 02:38 tarihinde verilmiştir. Bizce Tatil tur programında ve fiyatlarında değişiklik yapabilir. Lütfen rezervasyon anında yeniden kontrol ediniz.