Kurtalan Ekspresi Mardin Turu Tur Programı

KURTALAN EKSPRESİ İLE,
MARDİN MİDYAT DİYARBAKIR TURU 

3 GECE 4 GÜN - UÇAK GİDİŞ - TREN Dönüş

(1.Gün) Havayolu ile İstanbul - Mardin Gidiş
(3.Gün) Kurtalan Ekspresi Yataklı Vagon ile Diyarbakır - Ankara Dönüş
(4.Gün)  Yüksek hızlı Tren ile Ankara - İstanbul Dönüş

İstanbul-Mardin Uçak Bileti & Mardin - Midyat - Diyarbakır transferleri & 2Gece Otel Konaklaması & 1Gece Kurtalan Ekspresi Yataklı Vagon Konaklaması & Rehberlik & 2 Kahvaltı & 2 Akşam Yemeği & Seyahat Sigortası Tur Ücretlerine Dahildir.

Kalkış Yerleri: İstanbul'dan Sabah hareket.
PROGRAM
1 Gün: İstanbul -  Mardin Uçak Seyahati-  - Mardin Gezisi

İstanbul'dan sabah saatlerinde İstanbul Havaalanında buluşmamızın ardından THY ile Saat 07:20 uçuşuyla Mardin seyahatimize başlıyoruz. Yaklaşık 2 saat süren seyahatimizin bitiminde gezimize Mardinden başlıyoruz. Dara Antik Kenti ilk gezi noktamız. Sonrasında Tarihi Mardin evleri, tarihi PTT evi, Şehidiye Camii, Mardin Müzesi , ve Kasimiye Medresesi 'nin gezilmesinin ardından alışveriş için serbest zaman. Sonrasında Otelimize yerleşiyor ve dinlenmeye çekiliyoruz. Konaklama ve Akşam yemeği otelimizde.2 Gün: Mardin ve Midyat gezisi

Sabah saatlerinde otelimizde aldığımız kahvaltı sonrasında  Midyat’a hareket ediyoruz. Deyrul Zafaran Manastırı ile gezimize başlıyoruz.  Metropolitlik merkezi ve bölgenin en büyük manastırı olan Mor Gabriel Manastırı gezisi ardından yöresel mimarinin en güzel eserlerinden biri olan Sıla dizisinden aşina olduğunuz Midyat Konukevi’ni geziyoruz. “Telkari” Pazarında ( Gümüşçüler Çarşısı ) verilen kısa mola sonrası Midyat 'tan ayrılarak yaklaşık 1 saatlik bir seyahat ile tekrar Mardin'e otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.3 Gün: Mardin-Diyarbakır seyahati ve Panoramik Diyarbakır gezisi, TCDD Kurtalan Ekspresi yataklı vagon ile Diyarbakır Ankara dönüş seyahati

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Diyarbakır'a doğru yola çıkıyoruz. Diyarbakır'da göreceğimiz yerler arasında Tarihi Diyarbakır Surları, Ulu Cami, 4 ayaklı minare ve Hasan Paşa Hanını gördükten sonra Tren garına hareket ediyor. TCDD Kurtalan Ekspresi yataklı vagonumuzda odalarımıza yerleşiyor  ve 11:10 den itibaren uzun ve güzel bir tren yolculuğuna başlıyoruz. Seyahat süremizce Anadolu'nun her rengini görme imkanına sahip olacağız. Akşam yemeği serbest olarak Tren Yemekli vagonunda alınacaktır. Gecemizi vagonlarımızda keyifli bir uyku ile geçiriyoruz.4 Gün: Ankara Varış ve TCDD YHT seferi  ile Ankara - İstanbul Seyahati

Sabah erken saatlerde Ankara'ya ulaşan trenimizden iniyor. Ve öğlen saatlerinde kalkan hızlı trenimizle İstanbul'a doğru yola çıkıyoruz. (Pendik-Bostancı- Söğütlüçeşme-Bakırköy-Halkalı duraklarından herhangi birinde inebilirsiniz) . İstanbul'a varışımızın ardından bir sonraki gezimizde buluşmak üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.ÇIKIŞ TARİHLERİ VE FİYATLAR
Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
26.05.20234* Şehir Otelleri1.590,00 TL2.090,00 TL 1.890,00 TL0 - 2 Yaş 250,00 TL
3 - 6 Yaş 1.090,00 TL
7 - 12 Yaş 1.390,00 TL
0 - 2 Yaş 250.00 TL
3 - 6 Yaş 1.090,00 TL
7 - 12 Yaş 1.390,00 TL
Taksitler »
DİĞER BİLGİLER
Kalkış Yerleri
  Notlar

  * SATIŞ & REZERVASYON : Satışa açık tüm turlarımıza BizceTatil.com internet adresimizden online olarak yada ofisimizi 0212 587 22 00 numaralı hattından arayarak REZERVASYON Yapabilirsiniz. Tur ödemesi, sadece Kesin Harekete geçmiş turlar için talep edilmektedir. Bu nedenle Rezervasyon ve ödeme işlemini birlikte gerçekleştirmeyi düşünüyorsanız, Ofisimizden Turun kesin hareketli olup olmadığını sorgulamanızı rica ederiz.

   * İLETİŞİM : Ofisimiz hafta içi 09:00 - 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Mesai Saatleri dışında 0541 512 44 41 veya 0532 562 08 09 numaralı hattımızdan destek alabilirsiniz.

   * KESİN HAREKET & KİŞİ SAYISI : Konaklamalı Turlarımızda katılımcı sayısı en az 15 olmalıdır. Bu sayı üzerinde rezervasyon alan turlar Kesin harekete alınır. Ödeme sürecinde Turda yeter sayının altına düşülmesi halinde Acentemiz (en geç ) 3 gün kala turu iptal edebilir.

   * TUR ARACI : Tur katılımcısı 12 - 15 arası ise Minibüs araç, 16 - 31 arası ise Midibüs araç, 32 üzeri sayılarda Otobüs sınıfı araç hareket etmektedir.

   * ÇOCUK & BEBEK : Turlarımızda araç kapasitesi üzerii yolcu alınmamaktadır. Tumuzu satın alan 3 yaşından büyük tüm misafirlerimiz için koltuk tahsis edilmektedir. 0 - 2 Yaş grubu Bebekler turumuza ücretsiz ve koltuk almadan Anne kucağında seyahat edecek şekilde katılmaktadır.

   * ARAÇ YERLEŞİM PLANI : Tur araçlarımızda Rezervasyon ve Ödeme sırasına göre yerleşim planı yapılmaktadır. Ön koltuklarda oturmak isteyen misafirlerimmiz fark ödemesi yaparak bu koltukları satın alabilirler. Günübirlik Turlarda 1-2-3-4 nolu koltuklar için 30 TL, 5-6-7-8 nolu koltuklar için 20 TL ücret alınmaktadır. Diğer koltuklara ait araç yerleşimi katılımcı sayısı göz önüne alınarak otomatik yapılır. Hiçbir surette Koltuk numarası garantisi verilmemektedir. Tüm misafirlerimiz hazırlanmış araç yerleşim planına uymakla yükümlüdür.

   * PROMOSYON + KADEMELİ FİYATLI TURLARDA ARAÇ YERLEŞİMİ : Belirli kontenjanlarla belirlenmiş, Kademeli artış gösteren Fiyat uygulanan Promosyon Turlarımızda yerleşim planında satın alınan ücrete göre yerleşim yapılır. Aracın ön bölümünden başlanılara, En yüksek fiyattan satın alan yolculardan, en düşük fiyatla satın alan yolculara doğru araç yerleşim planı hazırlanmaktadır.

   * KONAKLAMA OTELLERİ : Tur planları rezervasyon aşamasında konaklama yapılacak oteller ''Ve Benzeri'' olarak belirtilmiştir. Belirtilen Otel veya bu otele denk başkaca otellerde konaklama yapılacağı anlamına gelmektedir. Tur satışı tamamlandığında tur hareketinden 3 gün önce Kesin Konaklama yapılacak otel bilgileri misafirlerimize iletilir. Rezervasyon otellerinde Otelin kapasitesi üzerinde rezervasyon alması ''Short'' halleri mücbir sebep olarak değerlendirilir ve acenta zorunlu nedenle belirlenmiş konaklama otelinde değişiklik yapabilir. Bu nedenle Acentamız tur süresince konaklama otellerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

   * HAVAYOLU / TREN / GEMİ SEYAHATİ ULAŞIMLARI : Bizce Tatil Tur planları içerisinde, Acentanın kendi sağladığı kara ulaşımları haricinde başka seyahat şirketleri tarafından sağlanan hava- deniz - demiryolu - kara ulaşımları ve bu taşıcıya ait bilet içeren seyahatler bulunabilir. Bu gibi ulaşımlarda ilgili taşıyıcının Bilet ve Taşıma kuralları geçerlidir. Taşıyıcı şirketten kaynaklanan rotar, gecikme, iptal, overbook hallerinden acentamız sorumlu tutulamaz. Misafirlerimizin bu gibi taşıyıcıların sefer başlangıçlarına gecikmesi, seferi kaçırması hallerinde uğrayacağı maddi manevi zararı acentamız kabul etmemektedir. Tur planında bu başlıkta belirtilmiş türden biletli bir seyahat bulunuyorsa, Acentamızın bu ulaşım aracına ait misafir adına düzenlenmiş bilet temin etmekten başka bir sorumuluğunun bulunmadığını turu satan alan misafirimiz peşinen kabul eder. 

   * TUR PLANI SEYRİ : Tüm misafirlerimiz tur akış planına ve zamanlamalara riayet etmekle yükümlüdür. Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programının gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar. Tur grubunun tasarlanmış planın olağan akışından daha yavaş hareket etmesi, zamanlamalara riayet edilmemesi nedeniyle ziyaret edilemeyen yerler olması halinde misafirlerimizin herhangi bir tazminat hakkı yoktur. Tur esnasında Mücbir Sebep olarak adlandırılan; güzergah üzerinde yolun kapanması, kaza halleri, arıza halleri, gezi noktasında restorasyon çalışması, güvenlik nedeniyle giriş kısıtlaması, olumsuz hava koşulları vs. gibi durumlar oluşması durumlarında plan üzerinde yaşanabilecek aksamalardan acentemiz sorumlu tutulamaz.


  İptal Şartları

  Turlarımızda uygulanan iptal kurallarını ''iptal şartları'' başlığı bulunan bölümden detaylıca inceleyebilirsiniz. * Tüm katılımcılarımız Tur Programını, Ücrete Dahil olan - olmayan hizmetleri, uyarı ve önemli mesajları, genel kuralları, iptal şartlarını okumuş ve kabul etmiş olarak zamanında rezervasyonlarını yapmak ile yükümlüdürler.

  Bizce Tatil
  Büyükşehir Mah. Başak Sokak Atrium Alişveriş Merkezi Büro Katları No:2 Kat:3 Daire:108 Beylikdüzü / İstanbul
  0212 587 2200


  Bu çıktı 19.06.2021 04:01 tarihinde verilmiştir. Bizce Tatil tur programında ve fiyatlarında değişiklik yapabilir. Lütfen rezervasyon anında yeniden kontrol ediniz.