Polonezköy Saklı Göl Yürüyüş Turu

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon Yapın

Doğru hesaplama yapabilmek için sadece 1 Oda için ve Doğru Çocuk yaşlarını seçerek Fiyatı Hesapla butonunu kullanınız.

Polonezköy Şile Saklı Göl Yürüyüş içerikli Günübirlik Turu
( Sosyal Mesafeli Turlar - Covid 19 tedbirleri içermektedir. ) 
Doğa Manzaraları ile başbaşa keyif dolu bir gün sizi bekliyor !

( Rezervasyon Takviminde   Yeşil    Görünen Günler düzenlenmektedir. )
(Tur tarihinizi seçerek Online Rezervasyon yapabilirsiniz.)

 

Tur Programı

İstanbul - Polonezköy - Şile - Saklı Göl ( Doğa Yürüyüş Turu )

Sabah belirtilen kalkış noktalarında buluştuktan sonra, 1842 de Polonya’lılar tarafından kurulan Polonezköy'e doğru hareket ediyoruz. Bahçeleri, evleri ve doğasıyla bakir bir doğa cenneti olan Polonezköy’de, Polonezköy Kültür evi, Atatürk Evi , Meryem Ana Kilisesi panoramik gördükten sonra Yemyeşil ağaçlar arasında bulunan yürüyüş parkurunda yavaş bir tempoda yaklaşık 2 saatlik bir yürüyüş gerçekleştiriyoruz. Parkur her yaştan kişinin yapabileceği, ''Kolay'' diye nitendirdiğimiz, iniş - düz - çıkış şeklinde seyreden 2,5 km. lik keyifli bir yürüyüş içerir.  Yürüyüş sonrası verdiğimiz çay kahve molasının ardından Şile'ye doğru hareket ediyoruz. Şile, doğal ve tarihi güzelliklere ev sahipliği yapan, şirin bir balıkçı kasabasıdır. Seyir terasında Şile tarihi konusunda gerekli bilgileri alıp, Ağlayan Kaya, Şile Feneri, Şile Kalesini fotoğraflıyoruz. Öğlen yemeğimizi Sandviç Kumanya olarak aldıktan sonra Saklı Göl'e geçiyoruz. Burada göl çevresinde yine doğa içerisinde bir yürüyüş gerçekleştiriyoruz. Yaklaşık 2 saat sürecek yüyüşümüz yine Kolay bir parkur olarak gerçekleşecektir. Yürüşümüzün sonunda çay, kahve, fotoğraf ve manzara molası veriyoruz. Dinlendikten sonra İstanbul dönüş yolculuğumuz başlıyor. Ardından İstanbul’ da siz değerli misafirlerimizi aldığımız kalkış noktalarında bırakarak, bir başka tur organizasyonunda buluşmak dileğiyle sizlere veda ediyoruz.

SOSYAL MESAFELİ TURLAR (COVİD 19 ) TEDBİRLERİ İÇERMEKTEDİR.
1. Tur araçlarımız yolcu temas yüzeyleri Dezenfekte edilerek hizmet vermektedir. 
2. Tur araçlarımızda seyahat esnasında tüm yolcularımızın Maske takması zorunludur.
3. Tur araçlarımızda araç sınıfına göre ( düşük kapasite ) Ulaştırma bakanlığınca belirlenmiş sayıda yolcu kabul edilmektedir.
4. Tur araçlarımızda çift veya aile ( aynı soyisim) beraber ikili koltuklarda oturacaktır.
5. Tur araçlarımızda ayrı soy isimli katılımcılar her ikili koltuğa Tek kişi şeklinde oturacaktır.
6. Gezi ve yürüyüşler Sosyal mesafe kuralına göre misafirlerimizin en az teması sağlanacak şekilde yapılacaktır.
7. Öğlen yemeği Sandviç Kumanya şeklinde misafirlere sunulmaktadır.
8. Misafirlerimizin yanlarında küçük ve hafif bir sırt çantası getirmesini ve kişisel eşyalarını bu çantada taşımasını tavsiye ederiz.

<

<

Fiyatlar

TarihKişi BaşıÇocukTaksitler
09.09.2021190.00 TL0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 12 Yaş 100.00 TL
Taksitler »
Turun düzenlendiği günle

Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur.

15 - 25 - 45 Kişilik Gruplarınız için Özel Turlar Düzenliyoruz.
Dernekler, Vakıflar, Okullar, Arkadaş grupları, Şirket ve Kurumsal Gruplar için özel Tur planı hazırlamaktayız.
Kişi Sayısı, Tur Tarihi ve Tur içeriğini siz belirleyin. Tamamen size özel bir tur gerçekleştirelim. 

Aşağıda yer alan başvuru formunu doldurarak bize göndermeniz yeterlidir.
Formda Kişi sayınızı belirtmeyi ve Taleplerinizi ( Kahvaltı öğlen yemeği vb.) bize iletmeyi unutmayınız.
Talebiniz bize ulaştıktan sonra, size özel fiyatllandırmamızı en kısa sürede size ileteceğiz.

Grup Talebiniz hakkında sorularınızı 0532 562 08 09 veya 0212 587 22 00 nolu hatlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.


Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

SATIŞ & REZERVASYON : Satışa açık tüm turlarımıza BizceTatil.com internet adresimizden online olarak yada ofisimizi 0212 587 22 00 numaralı hattından arayarak REZERVASYON Yapabilirsiniz. Tur ödemesi, sadece Kesin Harekete geçmiş turlar için talep edilmektedir. Bu nedenle Rezervasyon ve ödeme işlemini birlikte gerçekleştirmeyi düşünüyorsanız, Ofisimizden Turun kesin hareketli olup olmadığını sorgulamanızı rica ederiz.

* İLETİŞİM : Ofisimiz hafta içi 09:00 - 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Mesai Saatleri dışında 0541 512 44 41 veya 0532 562 08 09 numaralı hattımızdan destek alabilirsiniz. 

 * KESİN HAREKET & KİŞİ SAYISI : Sosyal Mesafeli Günübirlik Turlarımızda katılımcı sayısı en az 8 olmalıdır. Bu sayı üzerinde rezervasyon alan turlar Kesin harekete alınır. Ödeme sürecinde Turda yeter sayının altına düşülmesi halinde Acentemiz (en geç ) 1 gün kala turu iptal edebilir. 

 * TUR ARACI : Tur katılımcısı 8 - 11 arası ise Minibüs araç, 12 - 19 arası ise Midibüs araç, 20  - 30 arası sayılarda Otobüs sınıfı araç hareket etmektedir. 

* ÇOCUK & BEBEK : Turlarımızda araç kapasitesi üzeri yolcu alınmamaktadır. Tumuzu satın alan 3 yaşından büyük tüm misafirlerimiz için koltuk tahsis edilmektedir. 0 - 2 Yaş grubu Bebekler turumuza ücretsiz ve koltuk almadan Anne kucağında seyahat edecek şekilde katılmaktadır. 3 - 12 Yaş arası Çocuk olarak enaz 1 yetişkin yanında indirimli fiyat ile katılmaktadır. Çocuk misafirlerimize araçta koltuk verilmektedir.

* ARAÇ YERLEŞİM PLANI : Tur araçlarımızda Rezervasyon ve Ödeme sırasına göre yerleşim planı yapılmaktadır. Aynı soy isim taşıyan misafirler birlikte 2 li koltukta, farklı soy isim taşıyan misafirlerimiz Tek Tek 2 li koltuklarda seyahat eder. Hiçbir surette Koltuk numarası garantisi verilmemektedir. Tüm misafirlerimiz hazırlanmış araç yerleşim planına uymakla yükümlüdür. Tüm misafirlerimiz Araç içinde seyahat esnasında Maske Takmak ile yükümlüdür.

 * TUR PLANI SEYRİ : Tüm misafirlerimiz tur akış planına ve zamanlamalara riayet etmekle yükümlüdür. Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programının gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar. Tur grubunun tasarlanmış planın olağan akışından daha yavaş hareket etmesi, zamanlamalara riayet edilmemesi nedeniyle ziyaret edilemeyen yerler olması halinde misafirlerimizin herhangi bir tazminat hakkı yoktur. Tur esnasında Mücbir Sebep olarak adlandırılan; güzergah üzerinde yolun kapanması, kaza halleri, arıza halleri, gezi noktasında restorasyon çalışması, güvenlik nedeniyle giriş kısıtlaması, olumsuz hava koşulları vs. gibi durumlar oluşması durumlarında plan üzerinde yaşanabilecek aksamalardan acentemiz sorumlu tutulamaz.


İptal Şartları

Turlarımızda uygulanan iptal kurallarını ''iptal şartları'' başlığı bulunan bölümden detaylıca inceleyebilirsiniz. * Tüm katılımcılarımız Tur Programını, Ücrete Dahil olan - olmayan hizmetleri, uyarı ve önemli mesajları, genel kuralları, iptal şartlarını okumuş ve kabul etmiş olarak zamanında rezervasyonlarını yapmak ile yükümlüdürler.


İptal iade şartları Bizce Tatil kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür. Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. http://www.bizcetatil.com/iptal-iade-sartlari adresinden inceleyebilirsiniz.

Vize Bilgileri


Ücrete Dahil Hizmetler

  • Lüks Otobüsler İle Ulaşım
  • Öğlen Yemeği (Kumanya)
  • Zorunlu Seyahat Sigortası
  • Rehberlik Hizmetleri

Dahil Olmayan Hizmetler

  • Kişisel Harcamalar
  • Sabah Kahvaltısı 

GRUP REZERVASYON (+15 şeklindeki taleplerinizi iletmeniz ricadır.)

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez
(Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.