Yedigöller Abant Gölcük Mudurnu Turu

  • Çıkış Yeri:
  • Tur Süresi: 2.Gün
  • Çıkış Tarihi: 20/09/2019
  • Dönüş Tarihi: 22/09/2019
  • Tur Fiyatı: 570.₺

Sonbahar’da Yedigölleri ve Bolu çevresini bizimle keşfedin. Muhteşem görselleri olan bol oksijen alacağımız ve doğayı kucaklayacağımız gezimize sizleri de bekliyoruz.

BUTİK KONAKLAMALI YEDİGÖLLER VE ÇEVRESİ GEZİSİ

HAREKET DURAKLARI:
01:00 BEYLİKDÜZÜ (Beylicium Alışveriş Merkezi önündeki Otobüs durağı)
01:30 BAKIRKÖY (İncirli Dilek pastanesi önündeki otobüs durağı)
01:45 MECİDİYEKÖY (Likör fabrikası sırası ingbank önü otobüs durağı)
02:00 KADIKÖY (Kadıköy Evlendirme Dairesi Karafırın karşısı)
02:15 YENİSAHRA (Optimum AVM çapraz karşısı Yenisahra İett otobüs durağı)

Tur Programı:

1.GÜN CUMA :  İstanbul- Yedigöller
İstanbul da buluşma noktalarımızdan hareketle, Bolu üzerinden sabah Yedigöller’e ulaşıyoruz.

2.GÜN CUMARTESİ :  Yedigöller Milli Parkı-Bolu – Gölcük Gölü Tabiat Parkı
Sabah aracımızda alınan lunch box ikramımızın (kahvaltı) ardından Batı Karadeniz Bölgesi’nin en zengin bitki örtüsüne sahip olan, ayrıca tabii yaşam alanı olan Yedigöller bölgesine giriyoruz. Yedigöller ‘e vardığımızda, Milli Park Girişi‘nde aracımızdan inerek, kısa bir yürüyüş yapıyoruz. Sonra serbest dinlenme zamanı. Dileyenler yürüş yapabilir ve fotoğraf çekebilirler. Milli park içerisinde yapacağımız gezilerde; Büyükgöl, Seringöl, Deringöl, Nazligöl, Küçükgöl, İncegöl, Sazlıgöl, Dilek Çeşmeleri, Gülen Kayalar, Şelaleler göreceğimiz doğal güzellikler arasında. Kayın, meşe, gürgen, kızılağaç, karaağaç, karaçam, dişbudak, sarıçam, köknar, ıhlamur… Hatta eğer şanslıysanız geyikleri bile görebilirsiniz. Çok kolay parkurlardan biri olan cennet yer Yedigöller ‘de yürüyüş için bazen dere kenarı patikaları, bazen de şirin tahta merdivenleri kullanacağız. Şehrin kalabalıklığından uzaklaşıp kendinizi bir anda bakir doğanın içinde bulacaksınız. Yedigöller ‘i doya doya gezdikten sonra, Öğlen saatlerinde extra restoranımızda alacağımız öğlen yemeğimden sonra Yedi Göller gezimizi tamamlayarak yine bu bölgede bulunan en önemli ve güzel göllerden Gölcük Tabiat Parkı  gezisine doğru yol alıyoruz. Gölcük Gölünde geçirdiğimiz keyifli dakikaların ardından Bolu Merkezde bulunan Bolu Müzesini ziyaret ediyoruz. Daha sonra otelimize yerleşiyoruz. Konaklama ve Akşam yemeği otelimizde.

3.GÜN PAZAR : Abant- Mudurnu- Sülüklü Göl- İstanbul
Otelimizde sabah kahvaltımızı aldıktan sonra Bolu Dağı’nın eteklerinde bulunan Abant Gölü’ne doğru yola çıkıyoruz. Göl kıyısına gelindiğinde yürüyüş yapabilir, dileyenlerse fayton veya atla gezinti yapabilirler. Abant gezisi sonrası Osmanlı döneminden kalma eserleri kadar tavuk çiftlikleriyle de nam salmış olan Mudurnu’ya varıyoruz. Osmanlının ilk dönem eserlerinden olan Yıldırım Beyazıt Camii ve Hamamını geziyoruz. Bu gezilerin ardından bölgedeki Rumlardan etkilenerek yapılan Armutçular Konağı’nı dışardan görüyoruz. Mudurnu’daki gezimizi bakırcılar ve eski çarşıları gezerek tamamlıyoruz. Son gezi noktamız olan Sülüklü göl’e doğru hareket ediyoruz.  1200m. yükseklikte bir set gölü. Üç asır önce bir heyelan sonucu oluşmuş. Gölün içinde cansız göknar ve meşe ağaçlarını görebiliyorsunuz. Adı Sülüklü göl ancak yöre halkı içine alabalık bıraktığından beri içinde sülüklere rastlanmıyor. Göl çevresinde geziniyor, gölün, doğanın keyfini çıkarıyoruz. öğleden sonra akşam üstü saatlerinde İstanbul’a dönüş için yola çıkıyoruz. Sizlerle buluştuğumuz noktalarda yeni bir turda görüşmek üzere vedalaşıyoruz…

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
Tur boyunca tüm gezi bölgelerine Gidiş-dönüş ulaşım
Araç içi ikramlar
1 Gece Otel Konaklaması
1 Sabah Kahvaltısı
1 Akşam Yemeği
1 Sabah Kahvaltısı ikramı (Lunch Box Kahvaltı Paketi)
Rehberlik
Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
Molalarda alınan yiyecek ve içecekler
Öğlen yemeği
Bahşiş ve diğer harcamalar
Müze , Milli Park ve Ören yeri giriş ücretleri tur ödemesi ile birlikte alınır.
( Yetişkinler 25 TL)
( 65 Yaş üstü,  Müze kart sahipleri , 18 yaş altı katılımcılar 20 TL)

TUR KATILIM ÜCRETLERİ:
Tek kişi : 670.00 TL
İki kişilik odada kişibaşı: 570.00 TL
Aynı odada ilave kişi : 570.00 TL
3-12 Yaş : 470.00 TL
0- 2 Yaş : Ücretsiz

Genel Şartlar

*Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez*. Lütfen ısrar etmeyiniz.
Araçlarımızda 3 ve 4 numaralı koltuklar rehberlerimize tahsis edilmektedir, misafirlerimize verilmemektedir.

Ulaşım araçlarında 3 yasını doldurmuş çocuklar için koltuk zorunluluğu bulunduğundan, ücrete tabidir.

0-2 Yaş bebekler koltuk almaz. Ücret alınmaz.

Rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Rehberin tur sırasında verdiği saatlere misafirler tarafından uyulmaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden BİZCETATİL sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda BİZCETATİL’in sorumluluğu yoktur.

Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez.

Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Turlarımızın hareketi için minimum katılımcı sayısı 30 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 3 Gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı BİZCETATİL’de saklıdır. Fiyatlarımıza Kdv dâhildir.

“T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’na ve Yerel Belediyelere bağlı olarak hizmet veren tesis, müze ve ören yeri gibi işletmelerin tadilat, bakım, restorasyon ve bilumum çalışmalar sebebiyle kapalı olması sebebiyle ziyaret edilememesi durumunda BİZCETATİL’in herhangi bir sorumluluğu yoktur.”

Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına göre sınıflandırılır.

TUR İADE ŞARTLARI

Tüketici, hizmetin başlamasına Günübirlik Turlarda (7 gün) Konaklamalı Turlarda (15 gün)  kalaya kadar iptal talep ettiğinde, ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir.