Taraklı Göynük Turu

  • Çıkış Yeri:
  • Tur Süresi: 1.Gün
  • Çıkış Tarihi: 13/10/2019
  • Dönüş Tarihi: 13/10/2019
  • Tur Fiyatı: 135.₺

Mümkünlü kasabası olarak bilinen Taraklıda keyifli bir tur sizi bekliyor.

HAREKET DURAKLARI:
07:00 BEYLİKDÜZÜ (Beylicium Alışveriş Merkezi önündeki Otobüs durağı)
07:30 BAKIRKÖY (İncirli Dilek Pastanesi önündeki otobüs durağı)
07:45 MECİDİYEKÖY (Likör fabrikası sırasında ingbank önü otobüs durağı)
08:00 KADIKÖY (Kadıköy Evlendirme Dairesi Karafırın karşısı)
08:15 YENİSAHRA (Optimum AVM çaprazı Bellona Mağazası karşısı Yenisahra İett otobüs durağı)
08:30 PENDİK KÖPRÜSÜ

TUR PROGRAMI:
Sabah belirtilen buluşma noktalarından aracımıza katılımınızla gezimiz başlıyor. Tem otoyolunu kullanarak Geyve üzerinden Taraklı‘ya ulaşıyoruz. 1517 yılında Osmanlı Sadrazamlarından Yunus Paşa tarafından Mimara Sinan’a yaptırılan Yunus Paşa camii, 120 adet kadar günümüze ulaşmış Taraklı konağı ve şirin ilçenin panoramasını seyrimizden sonra yolumuza devam ediyoruz. Yaklaşık yarım saatlik bir seyahatten sonra Göynük’e varıyoruz. Osmanlı’nın kuruluş döneminden günümüze miras kalan son derece güzel bir yerleşim yeri olan Göynük ‘te yürüyüş yaparak birbirinden güzel konakları ve tarihi eserleri inceliyoruz. Beypazarı ve Safranbolu ile yarışan konakları ve birbirinden lezzetli yerel tatları ile müthiş keyifli bir gezi gerçekleştiriyoruz. Gazi Süleyman Paşa Camii ve Hamamı, Zafer Kulesi, Fatih Sultan Mehmet’in Hocası Akşemsenddinin Türbesi ziyaret edeceğimiz önemli eserler arasında. Gezimiz esnasında extra aldığımız Öğle yemeğinde bölgenin yerel tadlarınıda keşfediyoruz. Göynük gezimizi tamamladıktan sonra Kukuriku isimli komedi filmine de set olmuş Çubuk Gölü‘nü ziyaret ediyoruz. Film çekimi için özel olarak inşaa edilmiş olan Yel değirmenleri ile hatıra fotoğraflarımızı çektirdikten programımızı tamamlıyoruz. Dönüş güzergahımızda verdiğimiz molamızın ardından akşam saatlerinde yaklaşık 20:00 – 21:00 civarında buluşma noktalarımızda sizlerle tekrar görüşmek üzere vedalaşıyoruz…

Fiyata Dahil Hizmetler
1. Lüks Otobüsler İle Ulaşım
2. Sabah Kahvaltısı İkramı
3. Rehberlik Hizmetleri
4. Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
1. Kişisel Harcamalar
2. Öğlen Yemeği

YETİŞKİN : 135 TL
3-12 YAŞ   : 100 TL

Genel Şartlar

*Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez*. Lütfen ısrar etmeyiniz.
Araçlarımızda 3 ve 4 numaralı koltuklar rehberlerimize tahsis edilmektedir, misafirlerimize verilmemektedir.

Ulaşım araçlarında 3 yasını doldurmuş çocuklar için koltuk zorunluluğu bulunduğundan, ücrete tabidir.

0-2 Yaş bebekler koltuk almaz. Ücret alınmaz.

Rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Rehberin tur sırasında verdiği saatlere misafirler tarafından uyulmaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden BİZCETATİL sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda BİZCETATİL’in sorumluluğu yoktur.

Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez.

Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Turlarımızın hareketi için minimum katılımcı sayısı 30 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 3 Gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı BİZCETATİL’de saklıdır. Fiyatlarımıza Kdv dâhildir.

“T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’na ve Yerel Belediyelere bağlı olarak hizmet veren tesis, müze ve ören yeri gibi işletmelerin tadilat, bakım, restorasyon ve bilumum çalışmalar sebebiyle kapalı olması sebebiyle ziyaret edilememesi durumunda BİZCETATİL’in herhangi bir sorumluluğu yoktur.”

Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına göre sınıflandırılır.

TUR İADE ŞARTLARI

Tüketici, hizmetin başlamasına Günübirlik Turlarda (7 gün) Konaklamalı Turlarda (15 gün)  kalaya kadar iptal talep ettiğinde, ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir.