Sapanca Maşukiye Kartepe Turu

  • Çıkış Yeri:
  • Tur Süresi: 1.Gün
  • Çıkış Tarihi: 30/06/2019
  • Dönüş Tarihi: 30/06/2019
  • Tur Fiyatı: 125.₺

Yemyeşil Doğa içerisinde yürüyüşler yapabileceğiniz at binme olanağı yakalayacağınız keyifli bir tur sizi bekliyor

HAREKET DURAKLARI:
07:00 BEYLİKDÜZÜ (Beylicium Alışveriş Merkezi çaprazındaki Otobüs durağı)
07:30 BAKIRKÖY (İncirli Doğtaş önündeki otobüs durağı)
07:45 MECİDİYEKÖY (Likör fabrikası sırası İngbank önü otobüs durağı)
08:00 KADIKÖY (Kadıköy Evlendirme Dairesi Karafırın karşısı)
08:15 YENİSAHRA  (Optimum AVM çapraz karşısı Yenisahra İett otobüs durağı)
08:30 PENDİK        (Pendik köprüsü)

TUR PROGRAMI:
Sabah belirtilen buluşma noktalarından aracımıza katılımınızla gezimiz başlıyor. Tüm misafirlerimiz aracımızda yerlerini aldıktan sonra sabah kahvaltı ikram servisimiz başlamaktadır. Sabah aracımızda hareket halindeyken gerçekleştirdiğimiz kahvaltımızdan sonra TEM otoyolunu kullanarak ve yaklaşık 1,5 saatlik bir yolculuktan sonra Molamızın ardından Kartepe At Çiftliğine ulaşıyoruz. At çiftliğinde isteyen misafirlerimiz Atla 1 saat safariye (ekstra) çıkabilir, isteyen misafirlerimiz atla manajda 5 tur (extra) gezi yapabilirler. At çiftliğinden sonra Kartepe Kayak Merkezinin bulunduğu muhteşem ormanlara sahip Kartepe zirvesine çıkıyoruz. Burada yayla havasında keyifli bir yürüyüş bizi bekliyor. Yürüyüş sonrasında cafelerde kısa bir serbest zaman veriyor ve dinleniyoruz. Serbest zaman sonrası Maşukiye ’ye ulaşıyoruz. Her mevsim ayrı renklerde bizi karşılayan Maşukiye ’de değişmeyen alabalık vadisinden şırıldayarak akan dere ve nefis alabalıklar bizleri bekliyor.Bizlerde bu güzelliği keşfetmek üzere Maşukiye ’de alabalık vadisinde kısa bir keşif yürüyüşü yapıyoruz. Yürüyüşümüzün ardından sizler için öğlen yemeği (ekstra) molası vererek karnımızı güzelce doyuruyoruz. Öğle yemeğinden sonra isteyen misafirlerimiz ATV turuna (ekstra) katılabilirler. Serbest zaman sonrasında hep beraber toplanıyor ve  Sapanca Gölü manzarası için Göl kenarına iniyor, burada grubumuzu arzularına göre serbest bırakıyoruz. Göl manzarası eşliğinde çaylarımızı kahvelerimizi yudumluyoruz.  Buradan sonraki durağımız Kartepe’de sizi doğayla buluşturmak adına Ormanya Doğal Parkına gidiyoruz. İçinde 400’ü aşkın sevimli dostlarımızın olduğu Hayvanat bahçesi , yemyeşil ağaçlık alanda yürüyüş yapabilme imkanı bulacağınız ya da oturup yorgunluk çayınızı yudumlayacağınız bir yer. Bu keyif için tanıdığımız serbest zamana saat 17:30 civarında son vererek İstanbul’a dönüşe geçiyoruz. Saat 19:00-20:00 civarında buluşma noktalarımızda sizlerle tekrar görüşmek üzere vedalaşıyoruz…

ÜCRETLER
Yetişkin : 125 TL
Çocuk (3-12 yaş) : 100 TL
Bebek (0-2 yaş) : Ücretsiz

Fiyata Dahil Hizmetler
Lüks Otobüsler İle Ulaşım
Sabah Kahvaltısı İkramı
Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri (Milli Park Otoparklar giriş Ücreti  )
Rehberlik Hizmetleri
Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
Kişisel Harcamalar
Öğlen Yemeği Maşukiye’de Alabalık Menü
Atlı Safari 1 saat 100 TL (İsteğe Bağlı)
5 Tur Ata binme 20 TL (İsteğe Bağlı)
ATV Maşukiye Turu (Grup oluşursa kişi başı 20 TL)

Genel Şartlar

*Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez*. Lütfen ısrar etmeyiniz.
Araçlarımızda 3 ve 4 numaralı koltuklar rehberlerimize tahsis edilmektedir, misafirlerimize verilmemektedir.

Ulaşım araçlarında 3 yasını doldurmuş çocuklar için koltuk zorunluluğu bulunduğundan, ücrete tabidir.

0-2 Yaş bebekler koltuk almaz. Ücret alınmaz.

Rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Rehberin tur sırasında verdiği saatlere misafirler tarafından uyulmaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden BİZCETATİL sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda BİZCETATİL’in sorumluluğu yoktur.

Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez.

Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Turlarımızın hareketi için minimum katılımcı sayısı 30 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 3 Gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı BİZCETATİL’de saklıdır. Fiyatlarımıza Kdv dâhildir.

“T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’na ve Yerel Belediyelere bağlı olarak hizmet veren tesis, müze ve ören yeri gibi işletmelerin tadilat, bakım, restorasyon ve bilumum çalışmalar sebebiyle kapalı olması sebebiyle ziyaret edilememesi durumunda BİZCETATİL’in herhangi bir sorumluluğu yoktur.”

Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına göre sınıflandırılır.

TUR İADE ŞARTLARI

Tüketici, hizmetin başlamasına Günübirlik Turlarda (7 gün) Konaklamalı Turlarda (15 gün)  kalaya kadar iptal talep ettiğinde, ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir.