Kurban Bayramı Yedigöller Turu (Gece Hareketli)

  • Çıkış Yeri:
  • Tur Süresi: 1.Gün
  • Çıkış Tarihi: 17/08/2019
  • Dönüş Tarihi: 17/08/2019
  • Tur Fiyatı: 150.₺

CUMA’YI CUMARTESİ’YE BAĞLAYAN GECE HAREKET HAREKET DURAKLARI: 01:00 BEYLİKDÜZÜ (Beylicium Alışveriş Merkezi önündeki Otobüs durağı) 01:30 BAKIRKÖY (İncirli Dilek pastanesi önündeki otobüs durağı) 01:45 MECİDİYEKÖY (Likör fabrikası sırası ingbank önü otobüs durağı) 02:00 KADIKÖY (Kadıköy Evlendirme Dairesi Karafırın karşısı) 02:15 YENİSAHRA (Optimum AVM çapraz karşısı Yenisahra İett otobüs durağı) TUR PROGRAMI: Gece belirtilen kalkış noktalarında buluştuktan […]

CUMA’YI CUMARTESİ’YE BAĞLAYAN GECE HAREKET

HAREKET DURAKLARI:
01:00 BEYLİKDÜZÜ (Beylicium Alışveriş Merkezi önündeki Otobüs durağı)
01:30 BAKIRKÖY (İncirli Dilek pastanesi önündeki otobüs durağı)
01:45 MECİDİYEKÖY (Likör fabrikası sırası ingbank önü otobüs durağı)
02:00 KADIKÖY (Kadıköy Evlendirme Dairesi Karafırın karşısı)
02:15 YENİSAHRA (Optimum AVM çapraz karşısı Yenisahra İett otobüs durağı)

TUR PROGRAMI:

Gece belirtilen kalkış noktalarında buluştuktan sonra araç içerisinde çay, kahve servisi eşliğinde Boluya doğru yola çıkıyoruz. Molalarımızın ardından sabah kahvaltımızı araç içi ikram olarak alıp Yedigöller ‘e ulaşıyoruz. Yedigöller ‘e vardığımızda, Milli Park Girişi‘nde aracımızdan inerek, kısa bir yürüyüş yapıyoruz. Sonra serbest dinlenme zamanı. Dileyenler yürüş yapabilir ve fotoğraf çekebilirler. Öğlen saatlerinde extra dinlenme tesisinde alacağımız öğlen yemeğimizi keyifle yiyoruz. Yemekten sonra yürüyüşümüze kaldığımız yerden devam ediyoruz. Milli park içerisinde gün boyunca yapacağımız gezilerde; Büyükgöl, Seringöl, Deringöl, Nazligöl, Küçükgöl, İncegöl, Sazlıgöl, Dilek Çeşmeleri, Gülen Kayalar, Şelaleler göreceğimiz doğal güzellikler arasında. Kayın, meşe, gürgen, kızılağaç, karaağaç, karaçam, dişbudak, sarıçam, köknar, ıhlamur… Hatta eğer şanslıysanız geyikleri bile görebilirsiniz. Çok kolay parkurlardan biri olan cennet yer Yedigöller ‘de yürüyüş için bazen dere kenarı patikaları, bazen de şirin tahta merdivenleri kullanacağız. Şehrin kalabalıklığından uzaklaşıp kendinizi bir anda bakir doğanın içinde bulacaksınız. Yedigöller ‘i doya doya gezdikten sonra, öğleden sonra saatlerinde İstanbul’a dönüş için yola çıkıyoruz. Sizlerle buluştuğumuz noktalarda yeni bir turda görüşmek üzere vedalaşıyoruz…

ÜCRETLER
Yetişkin : 150 TL
Çocuk (3-12 yaş) :120 TL
Bebek (0-2 yaş) : Ücretsiz

Fiyata Dahil Hizmetler
1. Lüks Otobüsler İle Ulaşım
2. Sabah Kahvaltısı İkramı
3. Rehberlik Hizmetleri
4. Zorunlu Seyahat Sigortası
5. Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
1. Kişisel Harcamalar
2. Öğlen Yemeği

Genel Şartlar

*Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez*. Lütfen ısrar etmeyiniz.
Araçlarımızda 3 ve 4 numaralı koltuklar rehberlerimize tahsis edilmektedir, misafirlerimize verilmemektedir.

Ulaşım araçlarında 3 yasını doldurmuş çocuklar için koltuk zorunluluğu bulunduğundan, ücrete tabidir.

0-2 Yaş bebekler koltuk almaz. Ücret alınmaz.

Rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Rehberin tur sırasında verdiği saatlere misafirler tarafından uyulmaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden BİZCETATİL sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda BİZCETATİL’in sorumluluğu yoktur.

Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez.

Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Turlarımızın hareketi için minimum katılımcı sayısı 30 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 3 Gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı BİZCETATİL’de saklıdır. Fiyatlarımıza Kdv dâhildir.

“T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’na ve Yerel Belediyelere bağlı olarak hizmet veren tesis, müze ve ören yeri gibi işletmelerin tadilat, bakım, restorasyon ve bilumum çalışmalar sebebiyle kapalı olması sebebiyle ziyaret edilememesi durumunda BİZCETATİL’in herhangi bir sorumluluğu yoktur.”

Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına göre sınıflandırılır.

TUR İADE ŞARTLARI

Tüketici, hizmetin başlamasına Günübirlik Turlarda (7 gün) Konaklamalı Turlarda (15 gün)  kalaya kadar iptal talep ettiğinde, ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir.