Kıyıköy Çatalca Doğa Turu

  • Çıkış Yeri:
  • Tur Süresi: 1.Gün
  • Çıkış Tarihi: 12/10/2019
  • Dönüş Tarihi: 12/10/2019
  • Tur Fiyatı: 135.₺

Karadeniz’in ıssız kalmış sahil kasabası Kıyıköy ve doğası halen bozulmamış , İstanbul’a çok yakın şirin Çatalca Beldesini keşfe gidiyoruz.

HAREKET DURAKLARI:
06:00 KADIKÖY (Kadıköy Evlendirme Dairesi Karafırın karşısı)
06:15 MECİDİYEKÖY (Murat Muhallebicisi önü otobüs durağı)
06:30 BAKIRKÖY (İncirli Ömür Plaza çaprazı köprü altı cep otobüs durağı)
07:00 BEYLİKDÜZÜ (Bizimkent köprü altı Otobüs durağı)

KIYIKÖY ÇATALCA DOĞA TURU

Tur Programı

Sabah belirlenen noktalardan hareketle, İlk olarak Kıyıköy‘den gezimize başlıyoruz. Karadeniz’in ıssız kalmış sahil kasabası Kıyıköy’e ulaşıyoruz. Kıyıköy, Kırklareli ili sınırları içinde ve Vize ilçesine bağlı, doğal güzellikleriyle öne çıkmış bir sahil kasabasıdır. Karadeniz kıyısındaki bu kasabanın etrafı ormanlarla çevrili olup Pabuçdere ve Kazandere dereleri de Karadeniz’e bu kasabadan dökülmektedir. Öğlen yemeğimizi deniz kenarında serbest olarak aldıktan sonra Bahçeköy’ün meşhur Manda yoğurdu ve süt ürünleri mağazasında kısa bir alışveriş molası veriyoruz. Sonrasında yönümüzü Çatalca’yı keşfetmek üzere değiştiriyoruz. İnceğiz Mağaraları’nın gizeminde, su kemerlerinin süslediği, doğasının bozulmadığı, İstanbul’umuzun nefes aldığı bu güzel beldeye yolculuğumuz başlıyor. Kaleiçi mahallesi, Kaleiçi surları, Ferhatpaşa cami, Alipaşa cami ve türbesi, Topuklu Çeşmesi, Eski Hükümet Binasını gezilip görüldükten sonra İstanbul’a hareket ediyoruz ve misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak bir başka etkinliğimizde buluşmak üzere vedalaşıp ayrılıyoruz.

ÜCRETLER
Yetişkin : 135 TL
Çocuk (3-12 yaş) : 110 TL
Bebek (0-2 yaş) : Ücretsiz

Fiyata Dahil Hizmetler
Lüks Otobüsler İle Ulaşım
Sabah Kahvaltısı İkramı
Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri yada Milli Park giriş Ücreti
Rehberlik Hizmetleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
Kişisel Harcamalar
Öğlen Yemeği

Genel Şartlar

*Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez*. Lütfen ısrar etmeyiniz.
Araçlarımızda 3 ve 4 numaralı koltuklar rehberlerimize tahsis edilmektedir, misafirlerimize verilmemektedir.

Ulaşım araçlarında 3 yasını doldurmuş çocuklar için koltuk zorunluluğu bulunduğundan, ücrete tabidir.

0-2 Yaş bebekler koltuk almaz. Ücret alınmaz.

Rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Rehberin tur sırasında verdiği saatlere misafirler tarafından uyulmaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden BİZCETATİL sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda BİZCETATİL’in sorumluluğu yoktur.

Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez.

Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Turlarımızın hareketi için minimum katılımcı sayısı 30 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 3 Gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı BİZCETATİL’de saklıdır. Fiyatlarımıza Kdv dâhildir.

“T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’na ve Yerel Belediyelere bağlı olarak hizmet veren tesis, müze ve ören yeri gibi işletmelerin tadilat, bakım, restorasyon ve bilumum çalışmalar sebebiyle kapalı olması sebebiyle ziyaret edilememesi durumunda BİZCETATİL’in herhangi bir sorumluluğu yoktur.”

Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına göre sınıflandırılır.

TUR İADE ŞARTLARI

Tüketici, hizmetin başlamasına Günübirlik Turlarda (7 gün) Konaklamalı Turlarda (15 gün)  kalaya kadar iptal talep ettiğinde, ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir.