İğneada Dupnisa Mağarası Turu

  • Çıkış Yeri:
  • Tur Süresi: 1.Gün
  • Çıkış Tarihi: 14/09/2019
  • Dönüş Tarihi: 14/09/2019
  • Tur Fiyatı: 140.₺

İğneada’nın meşhur Longoz ormanlarına doğru bölgeyi keşfe gidiyoruz.

Sabah belirlenen noktalardan hareketle, Kırklareli iline bağlı İğneada ‘ya doğru yola çıkıyoruz. Sabah kahvaltısı ikramlarımızı aldıktan sonra dinlenme tesislerinde kısa molamızı takiben yaklaşık 3,5 saat sürecek yolculuğumuz İğneada beldesinde son bulacak. İlk gezi noktası Dupnisa (İblisima)Mağarası. Mağara , Demirköy ilçesine bağlı Sarpdere Köyü yakınlarında bulunuyor. İkinci Jeolojik Zaman’da ait mağara ; İçinden nehir geçen, 3 km’den uzun galerisiyle, görülmeye değer güzellikteki el değmemiş sarkıt ve dikitleriyle ünlü Dupnisa Mağarası gezimizin ardından İğneada’ya hareket ediyoruz. İğneada gezimiz sırasında Limanköy, Beğendik köyü, İğneada merkez , Mert ve Erikli gölleri ( hava müsaitliği ve zaman doğrultusunda göl gezileri yapılabilmektedir) Longoz ormanları görülecek yerler arasındadır. Longoz Ormanları;su basar ormanlar demektir. Yıldız Dağları’ndan Karadeniz sahillerine doğru akan derelerin taşıdığı alüvyonların birikmesi ve mevsimsel olarak sular altında kalması sonucunda longoz ormanları oluşmuştur. Bu taşkın alanlar Longoz(su basar) alanlarını ve birbirinden farklı deniz, göl ve orman eko sistemlerini oluştururlar. İğneada gezimizi tamamladıktan sonra İstanbul’a hareket ediyoruz ve misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak bir başka etkinliğimizde buluşmak üzere vedalaşıp ayrılıyoruz.

HAREKET DURAKLARI:
06:00 KADIKÖY (Kadıköy Evlendirme Dairesi Karafırın karşısı)
06:15 MECİDİYEKÖY (Murat Muhallebicisi önü otobüs durağı)
06:30 BAKIRKÖY (İncirli Ömür Plaza çaprazı köprü altı cep otobüs durağı)
07:00 BEYLİKDÜZÜ (Bizimkent köprü altı Otobüs durağı)

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
Tur araçlarımızla, gidiş, dönüş ulaşım hizmetleri,
Araç içi İkramlar,
1 Sabah Kahvaltısı ikramı, ( Lunch Box Kahvaltı paketi )
Rehberlik
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
Yolda ve molalarda alınan yemek ve içecekler,
Dubnisa Mağarası Giriş Ücreti
Öğlen Yemeği
Bahşişler, kişisel alışverişler

Genel Şartlar

*Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez*. Lütfen ısrar etmeyiniz.
Araçlarımızda 3 ve 4 numaralı koltuklar rehberlerimize tahsis edilmektedir, misafirlerimize verilmemektedir.

Ulaşım araçlarında 3 yasını doldurmuş çocuklar için koltuk zorunluluğu bulunduğundan, ücrete tabidir.

0-2 Yaş bebekler koltuk almaz. Ücret alınmaz.

Rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Rehberin tur sırasında verdiği saatlere misafirler tarafından uyulmaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden BİZCETATİL sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda BİZCETATİL’in sorumluluğu yoktur.

Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez.

Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Turlarımızın hareketi için minimum katılımcı sayısı 30 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 3 Gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı BİZCETATİL’de saklıdır. Fiyatlarımıza Kdv dâhildir.

“T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’na ve Yerel Belediyelere bağlı olarak hizmet veren tesis, müze ve ören yeri gibi işletmelerin tadilat, bakım, restorasyon ve bilumum çalışmalar sebebiyle kapalı olması sebebiyle ziyaret edilememesi durumunda BİZCETATİL’in herhangi bir sorumluluğu yoktur.”

Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına göre sınıflandırılır.

TUR İADE ŞARTLARI

Tüketici, hizmetin başlamasına Günübirlik Turlarda (7 gün) Konaklamalı Turlarda (15 gün)  kalaya kadar iptal talep ettiğinde, ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir.