Göynük Beypazarı Turu

  • Çıkış Yeri:
  • Tur Süresi: 2.Gün
  • Çıkış Tarihi: 27/04/2019
  • Dönüş Tarihi: 28/04/2019
  • Tur Fiyatı: 369.₺

Osmanlı mimarisinin en güzel örneklerini görebileceğimiz Göynük ve Beypazarı Hafta sonu turumuz için tükenmeden yerlerinizi ayırtın.

HAREKET DURAKLARI:
07:00 BEYLİKDÜZÜ (Beylicium Alışveriş Merkezi önündeki Otobüs durağı)
07:30 BAKIRKÖY (İncirli Eurodekor önündeki otobüs durağı)
07:45 MECİDİYEKÖY (Likör fabrikası önü otobüs durağı)
08:00 KADIKÖY (Kadıköy Evlendirme Dairesi Karafırın karşısı)
08:15 YENİSAHRA (Optimum AVM çapraz karşısı Yenisahra İett otobüs durağı)

TUR PROGRAMI

1. Gün: Taraklı – Göynük – Çubuk ve Sünnet Gölü
Sabah saatlerinde belirtilen noktalarda buluşmanın ardından yolculuğumuza başlıyoruz. Yolculuğumuzda ilk durağımız Taraklı. Burada verdiğimiz kısa mola ve serbest zamandan sonra Göynük ’e ulaşıyoruz. Osmanlı’nın ilk yerleşimlerinden geleneksel mimarisiyle ünlü Göynük ’te Zafer Kulesi, Gazi Süleyman Paşa Camii ve Hamamı, Akşemseddin Türbesi , bakırcı dükkanları gezeceğimiz yerler arasında. Gezimizi bitirdikten sonra bir diğer durağımız doğa harikası Çubuk Gölü ve Sünnet Gölü ‘nü seyrediyor ve fotoğraflarımızla anılarımıza kaydediyoruz. Göl çevresinde kısa yürüyüşler ve fotoğraf molalarından sonra otelimize yerleşiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

2. Gün: Beypazarı – İnözü Vadisi – İstanbul
Otelimizde alınan sabah kahvaltısı sonrası belirlediğimiz saatte hareketle Beypazarı ’na varıyoruz. Beypazarı ’na gelenlerin ilk uğrak yeri olan ve şehrin tüm güzelliklerinin bir arada görülebildiği Hıdırlık Tepesi ‘ne çıkıp, şehrin panoromik görüntüsünü izliyoruz. Rehberimizden Beypazarı hakkında genel bilgiler alıyoruz. Beypazarı Evleri , Müze, Halk Pazarı , Halkevini geziyoruz. Öğlen yemeğinde Beypazarı ’nın yöresel lezzetlerini tadıyoruz. Yemekten sonra el işçiliği gümüş atölyelerinde alışverişimizi yapıyoruz. Beypazarı kurusu alıyoruz. Maden suyu işletmelerine geçip soda ikramı ardından, doğal bitki örtüsü ve mağara kalıntılarıyla farklı görünüme sahip İnözü Vadisi ‘ne geçiyoruz ve fotoğraflıyoruz. Öğleden sonra gezimizi sonlandırarak İstanbul ‘a dönüşe geçiyoruz. Akşam saatlerinde İstanbul ’a varıyoruz. Yeni gezilerimizde buluşmak üzere sizlerden ayrılıyoruz…

Not : Rehber, hava, yol, sosyal, doğal vb. zorunlu nedenlerle programda değişiklik yapabilir.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
Gidiş-dönüş ulaşım
Araç içi ikramlar
Rehberlik
1 Gece Hotel konaklama
1 Sabah Kahvaltısı
Zorunlu Seyahat Sigortası
Müze ve Ören yeri giriş ücretleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
Molalarda alınan yiyecek ve içecekler
Bahşiş ve diğer harcamalar
Öğlen yemekleri

TUR KATILIM ÜCRETLERİ:

Tek kişi : 469.00 TL
İki kişilik odada kişibaşı: 369.00 TL
Aynı odada ilave kişi : 369.00 TL
3-12 Yaş : 349.00 TL
0- 2 Yaş : Ücretsiz

Erken Rezervasyon İndirimi Kişibaşı 30 TL’dir.
İndirim kampanyamız kontenjan ile sınırlıdır. 18/03/2019 Pazartesi günü saat 17:00’e kadar rezervasyon ve ödeme yapılması halinde geçerlidir.