Gölyazı Mudanya Trilye Turu

  • Çıkış Yeri:
  • Tur Süresi: 1.Gün
  • Çıkış Tarihi: 26/10/2019
  • Dönüş Tarihi: 26/10/2019
  • Tur Fiyatı: 135.₺

Hem deniz hemde göl manzaralarıyla dolu keyifli bir tur sizi bekliyor

GÖLYAZI MUDANYA TİRİLYE GÜNÜBİRLİK TURU

HAREKET DURAKLARI:
07:00 BEYLİKDÜZÜ (Beylicium Alışveriş Merkezi Happy Center önündeki Otobüs durağı)
07:30 BAKIRKÖY (İncirli Dilek Pastanesi önündeki otobüs durağı)
07:45 MECİDİYEKÖY (Likör fabrikası sırasında ingbank önü otobüs durağı)
08:00 KADIKÖY (Kadıköy Evlendirme Dairesi Karafırın karşısı)
08:15 YENİSAHRA (Optimum AVM çapraz karşısı Yenisahra İett otobüs durağı)
08:30 PENDİK KÖPRÜSÜ

TUR PROGRAMI:

Gölyazı Mudanya Trilye Turu
İstanbul’dan sabah erken saatlerde hareket ederek Bursa iline doğru yola çıkıyoruz. Eskihisar’dan feribotla Topçular iskelesine geçiyor ve yaklaşık 3,5 saatlik bir seyahat ile Bursa il sınırlarına ulaşıyoruz. İlk durağımız Mudanya ; Bursa’nın en iyi korunmuş ilçelerinden Mudanya’da Osmanlı evlerine güzel örnekler göreceğiz. Bu evlerin ne önemlisi Mudanya Mütareke Evi Müzesi olacaktır. Türk – Yunan savaşına son veren Mudanya Ateşkes anlaşmasının yapıldığı bu yalıyı gezdikten sonra Eskiden Rum Mahallesi olarak bilinen Girit Mahallesini geziyoruz.  verdiğimiz serbest zaman sonrası buradan ayrılarak kısa bir seyahatin ardından Trilye‘ye ulaşıyoruz. Burada Marmara denizi kıyısında şirin bir rum balıkçı kasabası bizleri bekliyor. Renkli mimarisiyle bezeli sokaklarında yapacağımız gezintimiz Liman bölgesinde son buluyor ve burada verdiğimiz yemek molasının ardından Trilyeden ayrılarak Uluabat Gölü kenarında keyifli bir kasaba Gölyazı’ya doğru yolumuza devam ediyoruz…. Günümüze ulaşmış rum mimarisiyle süslü sokakları, muhteşem göl manzarası eşliğinde yaptığımız kısa gezimizin ardından  İstanbul’a hareket ediyoruz. Akşam saatlerinde Istanbul’a ulaşarak başlangıç noktalarımızda sizlerle vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Hizmetler
1. Lüks Otobüsler İle Ulaşım
2. Sabah Kahvaltısı İkramı
3. Rehberlik Hizmetleri
4. Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
1. Kişisel Harcamalar
2. Öğlen Yemeği

YETİŞKİN : 135 TL
3-12 YAŞ   : 110 TL

Genel Şartlar

*Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez*. Lütfen ısrar etmeyiniz.
Araçlarımızda 3 ve 4 numaralı koltuklar rehberlerimize tahsis edilmektedir, misafirlerimize verilmemektedir.

Ulaşım araçlarında 3 yasını doldurmuş çocuklar için koltuk zorunluluğu bulunduğundan, ücrete tabidir.

0-2 Yaş bebekler koltuk almaz. Ücret alınmaz.

Rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Rehberin tur sırasında verdiği saatlere misafirler tarafından uyulmaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden BİZCETATİL sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda BİZCETATİL’in sorumluluğu yoktur.

Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez.

Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Turlarımızın hareketi için minimum katılımcı sayısı 30 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 3 Gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı BİZCETATİL’de saklıdır. Fiyatlarımıza Kdv dâhildir.

“T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’na ve Yerel Belediyelere bağlı olarak hizmet veren tesis, müze ve ören yeri gibi işletmelerin tadilat, bakım, restorasyon ve bilumum çalışmalar sebebiyle kapalı olması sebebiyle ziyaret edilememesi durumunda BİZCETATİL’in herhangi bir sorumluluğu yoktur.”

Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına göre sınıflandırılır.

TUR İADE ŞARTLARI

Tüketici, hizmetin başlamasına Günübirlik Turlarda (7 gün) Konaklamalı Turlarda (15 gün)  kalaya kadar iptal talep ettiğinde, ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir.