Bozcaada Kazdağları Assos Turu

  • Çıkış Yeri:
  • Tur Süresi: 2.Gün
  • Çıkış Tarihi: 26/07/2019
  • Dönüş Tarihi: 28/07/2019
  • Tur Fiyatı: 390.₺

Kazdağlarının muhteşem doğasını görmeye, Bozcaada sokaklarını bizimle keşfetmeye, Assosta keyifli bir geziye ne dersiniz ?

HAREKET DURAKLARI:

23:00 KADIKÖY (Kadıköy Evlendirme Dairesi Karafırın karşısı)
23:15 MECİDİYEKÖY (Murat Muhallebicisi otobüs durağı)
23:30 BAKIRKÖY (İncirli Ömür Plaza üst geçit altı cep otobüs durağı)
00:00 BEYLİKDÜZÜ (Bizimkent köprüsü altı Otobüs durağı)

Tur Programı
1. Gün: İSTANBUL – ÇANAKKALE – GEYİKLİ – BOZCAADA 
İstanbul’dan gece hareketle Tekirdağ – Çanakkale – Geyikli Bozcaada seyahati. Cuma gecemiz aracımızla seyahat halinde geçecek ve sabah erken saatlerde Geyikli İskelesi’nde son bulacak. Gece yolculuğu için rahat kıyafetler tercih ediniz.
2. Gün: BOZCAADA – ASSOS 
Sabah erken saatlerde tur bölgemize ulaşıyor ve Geyikli iskelesine ulaşmadan, kahvaltı için mola veriyoruz. Bölgenin yerel tatları eşliğinde Restoranımızda keyifli bir kahvaltı ile günümüze başlıyoruz. Manzara tepesinde yaptığımız kahvaltıdan sonra Geyikli İskelesi’ne ulaşıyoruz. Feribotun hareket saatinin gelmesini beklerken iskelede, sahilde yürüyüş yaparak vakit geçiriyoruz. Feribotun hareket etmesiyle birlikte otobüsümüzü Geyikli iskelesinde bırakarak Bozcaada merkezine ulaşıyoruz. Bozcaada sokakları, Bozcaada Kalesi ve Müzesini gezdikten sonra. Bozcaada şaraplarının tadımından sonra Feribotun hareket saatine kadar serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası tekrar Geyikli iskelesine geri dönüyoruz. Otobüsümüzde yerlerimizi alarak, Assos’a doğru yola çıkıyoruz. Kısa bir seyahatten sonra Behram Köyüne ulaşarak Assos Antik şehrinden günümüze ulaşan antik şehrin kalıntılarını ziyaret ediyoruz. Burada turumuzu tamamladıktan sonra otelimize hareket ediyoruz. Öğleden sonra saatlerinde otelimize ulaşıyor ve odalarımıza yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde

3. Gün: KAZDAĞLARI ETEKLERİ – KÜÇÜKKUYU – İSTANBUL DÖNÜŞ SEYAHATİ 
Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından odalarımızı boşaltıyor ve otelimizden ayrılıyoruz. Bugünkü turumuzda dönüş güzergahımız üzerinde bulunan Kazdağları eteklerinde yer alan gezi duraklarını ziyaret edeceğiz. Tahtakuşlar Müzesi, Adatepe Köyü, Zeus Altarı, Zeytinyağı Müzesi ve Küçükkuyu gezeceğimiz yerler arasında. Gezimizi tamamladıktan sonra kısa bir yolculuk ile Çanakkale merkezine ulaşıyor ve feribot saatine kadar kısa bir serbest zaman veriyoruz. Eceabat’a geçişimizin ardından yolculuğumuza devam ediyor ve Tekirdağ’ da verdiğimiz molanın sonrasında akşam saatlerinde İstanbul’ a ulaşıyoruz. Yeni bir gezimizde buluşmak üzere sizlerden ayrılıyor ve turumuzu sizi aldığımız duraklarda tamamlıyoruz.
Not : Rehberimiz, hava, yol, sosyal, doğal vb. zorunlu nedenlerle programda değişiklik yapabilir.


 Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 Gidiş-dönüş ulaşım
Araç içi ikramlar
1 Gece Otel Konaklaması
1 Sabah Kahvaltısı ( araç içi)
1 Sabah Kahvaltısı ( Otelde )
1 Akşam yemeği ( Otelde )
Zorunlu Seyahat Sigortası
Rehberlik
Feribot geçiş ücretleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
Molalarda alınan yiyecek ve içecekler
Bahşiş ve diğer harcamalar
2 adet Öğlen yemekleri
Müze ve Ören yeri giriş ücretleri ve 4 adet Feribot geçiş ücretleri
( Müze kartı sahipleri  ve 65 yaş üstü misafirler 40 TL)
( Müze kartı olmayan misafirlerimizin tur öncesinde müze kart çıkartmaları rica olunur)
TUR KATILIM ÜCRETLERİ:
Tek kişi : 490.00 TL
İki kişilik odada kişibaşı: 390.00 TL
Aynı odada ilave kişi : 390.00 TL
0 – 2 Yaş : Ücretsiz
3 – 12 Yaş : 290.00 TL
Genel Şartlar*Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez*. Lütfen ısrar etmeyiniz.
Araçlarımızda 3 ve 4 numaralı koltuklar rehberlerimize tahsis edilmektedir, misafirlerimize verilmemektedir.Ulaşım araçlarında 3 yasını doldurmuş çocuklar için koltuk zorunluluğu bulunduğundan, ücrete tabidir.0-2 Yaş bebekler koltuk almaz. Ücret alınmaz.Rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Rehberin tur sırasında verdiği saatlere misafirler tarafından uyulmaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden BİZCETATİL sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda BİZCETATİL’in sorumluluğu yoktur.Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez.Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Turlarımızın hareketi için minimum katılımcı sayısı 30 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 3 Gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı BİZCETATİL’de saklıdır. Fiyatlarımıza Kdv dâhildir.”T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’na ve Yerel Belediyelere bağlı olarak hizmet veren tesis, müze ve ören yeri gibi işletmelerin tadilat, bakım, restorasyon ve bilumum çalışmalar sebebiyle kapalı olması sebebiyle ziyaret edilememesi durumunda BİZCETATİL’in herhangi bir sorumluluğu yoktur.”Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına göre sınıflandırılır.TUR İADE ŞARTLARITüketici, hizmetin başlamasına Günübirlik Turlarda (7 gün) Konaklamalı Turlarda (15 gün)  kalaya kadar iptal talep ettiğinde, ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir.