Acarlar Longozu Karasu Turu

  • Çıkış Yeri:
  • Tur Süresi: 1.Gün
  • Çıkış Tarihi: 03/08/2019
  • Dönüş Tarihi: 03/08/2019
  • Tur Fiyatı: 140.₺

Türkiye’nin tek parça en büyük Longozu yani Su basar ormanı olan Acarlar Longozu kenarında yürüyüş ve fotoğraf molaları ile bu doğa harikasını keşfe gidiyoruz.

HAREKET DURAKLARI:
07:00 BEYLİKDÜZÜ (Beylicium Alışveriş Merkezi önündeki Otobüs durağı)
07:30 BAKIRKÖY (İncirli Eurodekor önündeki otobüs durağı)
07:45 MECİDİYEKÖY (Likör fabrikası önü otobüs durağı)
08:00 KADIKÖY (Kadıköy Evlendirme Dairesi Karafırın karşısı)
08:15 YENİSAHRA (Optimum AVM çapraz karşısı Yenisahra İett otobüs durağı)
08:30 PENDİK KÖPRÜSÜ

TUR PROGRAMI
ACARLAR LONGOZU KARASU TURU
Sabah belirtilen buluşma noktalarından aracımıza katılımınızla gezimiz başlıyor. Tüm misafirlerimiz aracımızda yerlerini aldıktan sonra sabah ikram servisimiz başlamaktadır. Sabah aracımızda hareket halindeyken gerçekleştirdiğimiz kahvaltımızdan sonra TEM otoyolunu kullanarak ve yaklaşık 2,5 saatlik bir yolculuktan sonra Sakarya il merkezi Adapazarı kenarından geçerek Poyrazlar gölüne ulaşıyoruz. Göl kenarında kısa bir yürüyüş ve fotoğraf molasının ardından buradan ayrılarak, Sakarya nehrinin Karadeniz ile buluştuğu yerde kurulmuş olan Karasu ilçesine ulaşıyoruz. Burada Nehrin Deniz ile buluştuğu noktada kısa bir yürüyüş yapıyor ve fotoğraf molası veriyoruz. Karasu ‘dan ayrılarak kısa bir seyahat ile Acarlar Longozuna ulaşıyoruz. Türkiye’nin tek parça en büyük Longozu yani Su basar ormanı olan Acarlar Longozu kenarında kısa bir yürüyüş ile bu doğa harikasını keşfediyoruz. Burada öğlen yemeğimizi keyifle alıyor ve bu güzelliğin tadına varıyoruz. Yemek sonrası buradan ayrılarak bölgenin keyifli kaçamak noktalarından Maden deresine ulaşarak şırıldayarak akan dere kenarında kısa bir yürüyüş gerçekleştiriyoruz. Yürüyüş sonrası dinlenme molasını takiben bölgeden ayrılarak dönüşe geçiyoruz. Yine Tem otoyolunu kullanarak İstanbul’a Saat 20:30 civarında buluşma noktalarımızda sizlerle tekrar görüşmek üzere vedalaşıyoruz…

ÜCRETLER
Yetişkin : 140 TL
Çocuk (3-12 yaş) : 120 TL
Bebek (0-2 yaş) : Ücretsiz

Fiyata Dahil Hizmetler
Lüks Otobüsler İle Ulaşım
Sabah Kahvaltısı İkramı
Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri (Milli Park giriş Ücreti)
Rehberlik Hizmetleri
Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
Kişisel Harcamalar
Öğlen Yemeği

Genel Şartlar

*Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez*. Lütfen ısrar etmeyiniz.
Araçlarımızda 3 ve 4 numaralı koltuklar rehberlerimize tahsis edilmektedir, misafirlerimize verilmemektedir.

Ulaşım araçlarında 3 yasını doldurmuş çocuklar için koltuk zorunluluğu bulunduğundan, ücrete tabidir.

0-2 Yaş bebekler koltuk almaz. Ücret alınmaz.

Rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Rehberin tur sırasında verdiği saatlere misafirler tarafından uyulmaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden BİZCETATİL sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda BİZCETATİL’in sorumluluğu yoktur.

Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez.

Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Turlarımızın hareketi için minimum katılımcı sayısı 30 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 3 Gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı BİZCETATİL’de saklıdır. Fiyatlarımıza Kdv dâhildir.

“T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’na ve Yerel Belediyelere bağlı olarak hizmet veren tesis, müze ve ören yeri gibi işletmelerin tadilat, bakım, restorasyon ve bilumum çalışmalar sebebiyle kapalı olması sebebiyle ziyaret edilememesi durumunda BİZCETATİL’in herhangi bir sorumluluğu yoktur.”

Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına göre sınıflandırılır.

TUR İADE ŞARTLARI

Tüketici, hizmetin başlamasına Günübirlik Turlarda (7 gün) Konaklamalı Turlarda (15 gün)  kalaya kadar iptal talep ettiğinde, ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir.