Boydan Boya Karadeniz Turu Butik (6Gece Otel) (Uçaklı Gidiş)

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon Yapın

Doğru hesaplama yapabilmek için sadece 1 Oda için ve Doğru Çocuk yaşlarını seçerek Fiyatı Hesapla butonunu kullanınız.

BOYDAN BOYA KARADENİZ TURU
( Batum Turu Dahil )
UÇAK İLE GİDİŞ
VIP MİNİBÜS İLE DÖNÜŞ 

 

SINIRLI KONTENJAN - ÖZEL PROGRAM
6 GECE 7 GÜN - Kültür ve Doğa
 
( 6 Gece 4* Bölge Hotelleri Konaklaması )  

Belirtilen Program ücreti;
Butik VİP Minibüs ile 15 Kişilik ,
VIP - Yarım Pansiyon olarak Hazırlanmıştır.  

Ulaşım, Konaklama, Otelde Kahvaltı, Otelde Akşam Yemeği,
Rehberlik ve Çevre Gezileri Dahildir.
Ekstra Öğlen Yemekleri ve İlk Gün Yol Güzergahında Alınan
Sabah Kahvaltısı Ekstradır.


Bu Turumuz; Gruplara Özel olarak istenilen tarihte de gerçekleşmektedir.
GrupTalepleriniz için ​0532 562 08 09 numaralı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz...

Tur Programı

Tur Hareket Tarihleri:
1. Gün: İstanbul - Rize Uçuşu - Rize - Batum Seyahati Gürcistan Batum Turu

Sabah Havalimanında buluşmamızın ardından ( İstanbul Havalimanı 06:15 THY İst - Rize ) uçuşumuzu gerçekleştirerek Rize'ye ulaşıyoruz. Aracımızla buluşmamızın ardından sonrasında Batum turumuzu gerçekleştirmek üzere Türkiye - Gürcistan Sarp Sınır Kapısı 'na seyahat ediyoruz. Sarp Sınır Kapısı' na ulaştıktan sonra Batum'a geçiş işlemlerimizi yapıyoruz. Batum'a giriş yaparak zengin Gürcü kültürü ve doğasına yolculuğumuzu başlatıyoruz. Bir tarafta deniz manzarasını diğer tarafta Andrew Heykelini izleyerek ilerliyoruz. Yolculuğumuz esnasında, İsa'nın 12 havarisinden biri olan Aziz Mathias'ın anıt mezarını barındıran Roma döneminden kalma bir kale olmakla beraber birçok uygarlığı barındırmış ve en son Osmanlı döneminde yoğun olarak kullanılmış olan Gonio Apsaros Kalesi. panaromik olarak görüyor ve gezimize devam ediyoruz. Bayburt'tan doğup Batum sınırlarına kadar kendine keskin çizgiler oluşturan Çoruh Nehri 'ni ve üzerindeki Eski Gonio köprüsü 'nü görüyoruz. Ardından; Tarihi Meryem Ana Katedral KilisesiTarihi Orta CamiiTiyatro BinasıMedea HeykeliBatum Limanı ve yeni oluşturulan yüzüyle Avrupa meydanı gezilerimizi tamamladıktan sonra, Batum Bulvarında alışveriş için serbest zaman vereceğiz. Gezilerimizi tamamladıktan sonra Sarp Sınır Kapısından çıkış işlemlerini yapıp otelimize ulaşıyoruz. Odalarımıza yerleşerek dinlenmeye çekiliyoruz. Akşam yemeği ve Konaklama Otelimizde

Sabah Kahvaltısı: Uçuşumuz esnasında ikram olarak alınacaktır. ( Havayolu İkramı )  
Öğle Yemeği: Batum Restoranlarında  Alınacaktır.  ( Ücrete Dahil Değildir ) 
Akşam Yemeği: Otelimizde Set Menü olarak alınacaktır. ( Ücrete Dahildir ) 
Konaklama: 4* Hopa Hotelleri vb. 
Tur Mesafesi: Rize - Hopa - Batum - Hopa ( Yaklaşık 200 km)   
Otele Varış Saati: Otelimize Girişimiz 18.30 - 19.30 saatleri arasında olacaktır..

 

2. Gün: Hopa - Rize Seyahati - Zil Kale - Palovit Şelalesi - Avusor ve Huser Yaylası

Sabah otelimizde aldığımız kahvaltıdan sonra Çamlıhemşine doğru yola çıkıyoruz. Fırtına Vadisi 'nde kısa molamızın ardından aracımıza binip Zile Kale 'ye doğru yola çıkıyoruz.Yaklaşık 30 dk. yolculuğumuzun ardından Zil Kale’ye varıyoruz ve gezmeye başlıyoruz. Denizden 750 metre, hemen altında akmakta olan Fırtına Deresi’nden de 100 metre yükseklikte, sarp bir kaya üzerinde 14. yüzyılda inşa edildiği tahmin edilen Zil Kale, ihtişamlı görüntüsüyle yüzlerce metre ötelerden de görünebiliyor. Zil Kale, 8 burç ve bir gözetleme kulesi, dış ve orta surlar ile iç kaleden oluşuyor. Kalede muhafız binası, şapel ve baş kule bölümleri yer alıyor. Zil Kale’deki gezimizi tamamladıktan sonra Palovit Şelalesi’ne doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık 45 dk yolculuğun ardından enfes manzarasıyla Palovit Şelalesi bizi karşılıyor. Kaçkar Dağları Milli Parkı içerisindeki Palovit Şelalesi, Rize’nin debisi en yüksek şelalelerinden biridir. Gür bir orman içindeki bu ünlü şelale, yaklaşık 15 metre yükseklikten dökülmekte. Palovit Şelalesi’ndeki gezimizi tamamladıktan sonra hem günbatımı yapacağımız Huser Yaylası 'na doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık 1 saatlik yolculuğun ardından Avusor Yaylası'nda kısa bir mola veriyor ve ardından Huser Yaylası bütün ihtişamıyla bizi karşılıyor. 2400 metre rakımında bulunan Huser Yaylası son birkaç yıldır yayla doğaseverler ve kampçılar arasında oldukça revaçta. Huser Yaylası’nı diğerlerinden farklı kılansa kesinlikle büyülü günbatımı. Bu güzel noktadaki gezimizi tamamladıktan sonra konaklayacağımız otelimize doğru yola çıkıyoruz ve akşam saatlerinde konaklayacağımız otelimize varıp dinlenmeye çekiliyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde Açık Büfe alınacaktır. ( Ücrete Dahildir )  
Öğle Yemeği: Rize Restoranlarında  Alınacaktır.  ( Ücrete Dahil Değildir ) 
Akşam Yemeği: Otelimizde Set Menü olarak alınacaktır. ( Ücrete Dahildir ) 
Konaklama: 4* Rize Hotelleri vb. 
Tur Mesafesi: Hopa - Ayder yaylası  ( Yaklaşık 120 km)   
Otele Varış Saati: Otelimize Girişimiz 18.30 - 19.30 saatleri arasında olacaktır.

 

3. Gün: Pokut ve Sal Yaylası - Trabzon

Sabah Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından turumuza başlıyoruz. İlk Durağımız eski ismi Çinçiva olan Şenyuva köyü olacak. Sevdaluk dizisinin ve bir çok yapımın çekimi burada yapıldı. Ayrıca fırtına vadisindede bir çok örneği olan kemer köprülerin en güzellerinden bir tanesi burada bulunmaktadır. 40 metre uzunluğunda ve 20 metre yüksekliğindeki Şenyuva Köprüsü`nün kemer kısmı düzgün kesme taş, ayakları ise moloz taş kullanılarak inşa edilmiştir. Köprünün yapım tarihi 1696 olarak belirtiliyor. Şenyuvadan yola çıkıp zorlu bir yolu olan fakat manzarasıyla son yıllarda en çok ilgi gören bir yayla olan Pokut Yaylası 'na ve tam karşısında bulunan Sal Yaylası 'na doğru yola çıkıyoruz. İlk önce sal yaylasına fotoğraf molası veriyoruz. Sal Yaylası içine araç yolu yapılmayan doğallığını hala koruyan bir yayla. Buradan ayrıldıktan sonra güzel bir patika yoldan 20 dk lık doğa yürüyüşüyle 2032 rakımlı Pokut Yaylası 'na geçiyoruz. Adı Ermenice`de `rüzgar alan vadi` anlamına gelen Pokut yaylasının güney sırtında yer alan yerleşim alanları, bulutların üzerine resmedilmiş sıralı evler gibi tablo şeklinde görüntüsü güzel bir manzara keyfi yaşama fırsatı veriyor. Pokut manzarası eşliğinde verdiğimiz fotoğraf ve dinlenme molasının ardından Rizenin ilk tanınan en meşhur yaylalarından biri olan Ayder Yaylası 'na varıyoruz. Çok fazla ilgi görmesinden dolayı zamanla bir çok otel vb konaklama işletmeleri açılması sonucu doğal yapısı etkilense de Ayder hala görülmeye değer bir yayla. Ayrıca yaylada yol kenarından fotoğraflayabileceğiniz Gelin Tülü Şelalesi 'nde kısa bir mola veriyoruz. Buradan ayrıldıktan sonra Tar Deresi Bulut Şelalesi 'ne doğru ilerliyoruz. Belli bir mesafeden sonra yola sadece yaya olarak devam edebiliyoruz 15 dk süren kısa bir trekkingle şelaleye varıyoruz. Şelale üç kademeli olmakla birlikte yaklaşık 250 metre yükseklikten dökülmektedir.Tar Deresi Şelalesi (Bulut Şelalesi) ülkemizdeki en yüksek rakımdan dökülen şelale olma özelliğine de sahip. Fırtına vadisi üzerinde vereceğimiz otelimize geri dönüyoruz. 

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde Açık Büfe alınacaktır. ( Ücrete Dahildir )  
Öğle Yemeği: Rize Restoranlarında  Alınacaktır.  ( Ücrete Dahil Değildir ) 
Akşam Yemeği: Otelimizde Set Menü olarak alınacaktır. ( Ücrete Dahildir ) 
Konaklama: 4* Rize Hotelleri vb. 
Tur Mesafesi: Ayder yaylası - Sal - pokut Yaylaları  ( Yaklaşık 100 km)   
Otele Varış Saati: Otelimize Girişimiz 18.30 - 19.30 saatleri arasında olacaktır.

 

4. Gün: Trabzon Turu

Sabah otelimizde aldığımız kahvaltı sonrasında Trabzon'a seyahatimizi gerçekleştiriyoruz. Trabzon'a ulaşmamızın ardından İstanbul Ayasofya Müzesinden etkilenerek yapılan Küçük Ayasofya Kilisesi ile gezimize başlıyoruz. Ardından Ladin ağaçları arasından geçerek, bir rum iş adamına ait olan ve sonrasında Atatürk'e hediye edilen Atatürk Köşkü ziyaretimizi gerçekleştirip, Trabzon'a özgü el sanatı olan telkari, kazaziye ve hasır işlerini yapan ustaların marifetli ellerinde hazırlanan ürünleri görme fırsatı buluyoruz. Buradan ayrılıyor ve Altındere Milli Parkı 'na doğru hareket ediyoruz. Coşandere sağımızda bizlere tüm güzelliği ile eşlik ediyor. Altındere milli parkına vardığımızda Karadağın eteklerinde kurulmuş olan Sümela Manastırı 'na çıkıyoruz. Manastır içerisindeki Kütüphane - Ayazma (Şifalı su) - Su Kemerleri - Kilise'deki freskoları vb. yapıları gördükten sonra Maçka üzerinden Zigana dağına doğru hareket ediyoruz. Zigana Dağı sırtlarında bulunan Hamsiköy ’de vereceğimiz sütlaç molası sonrası otelimize ulaşmamızı takiben, Odalarımıza yerleşmemizin ardından dinlenmeye çekiliyoruz. Akşam yemeği ve Konaklama otelimizde.

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde Açık Büfe alınacaktır. ( Ücrete Dahildir )  
Öğle Yemeği: Trabzon Restoranlarında  Alınacaktır.  ( Ücrete Dahil Değildir ) 
Akşam Yemeği: Otelimizde Set Menü olarak alınacaktır. ( Ücrete Dahildir ) 
Konaklama: 4* Trabzon Hotelleri vb. 
Tur Mesafesi: Rize - Trabzon  ( Yaklaşık 350 km)   
Otele Varış Saati: Otelimize Girişimiz 18.30 - 19.30 saatleri arasında olacaktır.

 

5. Gün: Trabzon -Tirebolu - Giresun - Ordu - Samsun

Sabah otelimizde aldığımız kahvaltımızı takiben Samsun gezimize beşlıyoruz. Tirebolu 'ya ulaşmamızın ardından Tirebolu Kalesi'ni görüyor ve Giresun'a devam ediyoruz. Giresun Panoramik turunun ardından Giresun Kalesi'ni görüyoruz. Seyahatimize devam ederek Ordu'ya hareket ediyoruz. Ordu Boztepe 'den şehir manzarasını seyrettikten sonra Etnografya Müzesi ve Paşaoğlu Konağı'nı ziyaret ediyoruz. Gezilerimiz sonrasında Ünye, Fatsa ilçelerinden geçerek Samsun'a ulaşıyoruz. Milli mücadelenin başlangıç noktası olan Türk milletinin belki de kaderini değiştiren Samsun gezimizde ; İlk adım anıtı, Arkeoloji Müzesi, Bandırma Vapuru  gezilerimizin ardından bugünkü turumuzu noktalıyoruz. Tur programımızın bitişini takiben odalarımıza yerleşiyor ve dinlenmeye çekiliyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde Açık Büfe alınacaktır. ( Ücrete Dahildir )  
Öğle Yemeği: Ordu Restoranlarında  Alınacaktır.  ( Ücrete Dahil Değildir ) 
Akşam Yemeği: Otelimizde Set Menü olarak alınacaktır. ( Ücrete Dahildir ) 
Konaklama: 4* Samsun Hotelleri vb. 
Tur Mesafesi: Trabzon - Giresun - Ordun - Samsun  ( Yaklaşık 360 km)   
Otele Varış Saati: Otelimize Girişimiz 18.30 - 19.30 saatleri arasında olacaktır.

 

6. Gün: Samsun - Sinop - Kastamonu

Sabah otelimizde aldığımız kahvaltıdan sonra Samsun'dan ayrılıyor ve Sinop'a ulaşıyoruz. Burada aracımızdan ayrılarak; Sinop Kalesi, Eski Sinop Cezaevi (Tadilatta), Alattin Camii, Pervane medresesi, Arkeoloji Müzesi, Etnografya müzesi, Balatlar Kilisesi'ni yürüyerek geziyoruz. Bu gezimiz esnasında bölgede ün salmış el yapımı maket gemi atölyesinden alışveriş içinde kısa bir sebest zaman vermeyi ihmal etmiyoruz. Gezimizin bitişini takiben Akliman Mevkisinden geçip, Hamsilos Koyu'na giderek; Türkiye'de tek örneği burada bulunan ve doğal bir oluşum olan Hamsilos Fiyordlarını fotoğraflıyoruz. Akşam saatlerinde gezimizi sonlandırarak Taşköprü-Boyabat üzerinden Dranaz geçidini de aşarak Kastamonu 'da bulunan otelimize ulaşarak odalarımıza yerleşiyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde Açık Büfe alınacaktır. ( Ücrete Dahildir )  
Öğle Yemeği: Sinop Restoranlarında  Alınacaktır.  ( Ücrete Dahil Değildir ) 
Akşam Yemeği: Otelimizde Set Menü olarak alınacaktır. ( Ücrete Dahildir ) 
Konaklama: 4* Kastamonu Hotelleri vb. 
Tur Mesafesi: Samsun - Sinop - Kastamonu  ( Yaklaşık 360 km)   
Otele Varış Saati: Otelimize Girişimiz 18.30 - 19.30 saatleri arasında olacaktır.

 

7. Gün: Kastamonu Turu ve İstanbul dönüş seyahati

Sabah otelimizde aldığımız kahvaltının ardından Kastamonu gezimize başlıyoruz. Şehrin hakim tepesine kurulu Kastamonu Kalesi ve eteklerinde kurulu eski şehir sokaklarında keyifli bir gezinti yaparak; Nasurullah Kadı Cami, Köprüsü ve Meydanı, Tarihi Hanları, çarşılarını, eski konak mimarisini yakından görüyoruz. Liva Paşa Konağı ve Arkeoloji Müzesi, ziyaretlerimizin ardından Öğlen yemeğimizi aldıktan sonra, dönüş seyahatimize başlıyoruz.  Gece saatlerinde İstanbul'a ulaşmamızın ardından duraklarımızda sizlerle vedalaşıyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde Açık Büfe olarak alınacaktır. ( Ücrete Dahildir )  
Öğle Yemeği: Kastamonu Restoranlarında  Alınacaktır.  ( Ücrete Dahil Değildir ) 
Akşam Yemeği:  Yol Güzergahında alınacaktır. ( Ücrete Dahil Değildir. )
Konaklama: Dönüş seyahatidir konaklama bulunmaz. 
Tur Mesafesi: Kastamonu - İstanbul ( Yaklaşık 550 km)   
İstanbul Varış Saati: 21.00 - 23.00 saatleri arasında olacaktır.

 Ücrete Dahil Hizmetler

 • İstanbul - Rize Uçak biletleri,
 • 15 Kişilik VIP Minibüs ile Dönüş,
 • Tüm Tur ve Gezi Ulaşımları,
 • Araç içi İkramlar,
 • 6 Gece 4* Bölge Otellerinde Otel Konaklaması,
 • 6 Sabah Kavaltısı ( Otelde Açık büfe )
 • 6 Akşam yemeği ( Otelde Açık büfe / Set Menü )
 • Yayla Ulaşımı transferleri
 • Profesyonel Rehberlik
 • Paket Tur Seyahat Güvence Sigortası

Dahil Olmayan Hizmetler

 • 7 Gün Ekstra Öğlen yemeği
 • Müze ve Ören yeri giriş ücretleri
 • Kişisel harcamalar ve Otelde alınan ekstralar
 • Yurtdışı Çıkış Harç Pulu

             

 

15 - 25 - 45 Kişilik Gruplarınız için Özel Turlar Düzenliyoruz.
Dernekler, Vakıflar, Okullar, Arkadaş grupları, Şirket ve Kurumsal Gruplar için Özel Tur planları hazırlamaktayız.
Tur bölgesi, Kişi Sayısı, Tur Tarihi ve Tur içeriğini siz belirleyin. Tamamen size özel bir tur gerçekleştirelim.
Tek yapmanız gereken istediğiniz turu Talep etmek.

15 KİŞİLİK V.I.P  ÖZEL GRUP TURUNUN KEYFİNE VARIN ! 
Tur Programında yazan ücret 14 - 15 kişilik gruplar için Herşey Dahil olarak fiyatlandırılmıştır.
İstenilen tarihte, Grubunuza özel olarak bu programı bizden talep edebilirsiniz.  
Tur Programmına ; Gidiş Dönüş Ulaşım, Rehberlik, Bölge otellerinde konaklama, Sabah Kahvaltıları, Öğlen Yemekleri, Akşam Yemekleri ve Tüm Program içeriği dahildir.

GRUP TALEBİ YAPMAK İÇİN ;
Şu anda incelediğiniz sayfada bulunan GRUP REZERVASYONU sekmesine tıklayarak, burada bulunan başvuru formunu doldurarak bize göndermenizi ve GRUP TALEBİ Yapmanızı rica ederiz..
* Formda Kişi sayınızı belirtmeyi,
* İletişim Bilgilerinizi bize iletmeyi unutmayınız.
Talebiniz bize ulaştıktan sonra, size özel fiyatllandırmamızı en kısa sürede size ileteceğiz.
Acil sorularınız için;  0532 562 08 09 veya 0212 587 22 00 bize ulaşabilirsiniz.
 

             

 

15 - 25 - 45 Kişilik Gruplarınız için Özel Turlar Düzenliyoruz.
Dernekler, Vakıflar, Okullar, Arkadaş grupları, Şirket ve Kurumsal Gruplar için Özel Tur planları hazırlamaktayız.
Tur bölgesi, Kişi Sayısı, Tur Tarihi ve Tur içeriğini siz belirleyin. Tamamen size özel bir tur gerçekleştirelim.
Tek yapmanız gereken istediğiniz turu Talep etmek.

15 KİŞİLİK V.I.P  ÖZEL GRUP TURUNUN KEYFİNE VARIN ! 
Tur Programında yazan ücret 14 - 15 kişilik gruplar için Herşey Dahil olarak fiyatlandırılmıştır.
İstenilen tarihte, Grubunuza özel olarak bu programı bizden talep edebilirsiniz.  
Tur Programmına ; Gidiş Dönüş Ulaşım, Rehberlik, Bölge otellerinde konaklama, Sabah Kahvaltıları, Öğlen Yemekleri, Akşam Yemekleri ve Tüm Program içeriği dahildir.

GRUP TALEBİ YAPMAK İÇİN ;
Şu anda incelediğiniz sayfada bulunan GRUP REZERVASYONU sekmesine tıklayarak, burada bulunan başvuru formunu doldurarak bize göndermenizi ve GRUP TALEBİ Yapmanızı rica ederiz..
* Formda Kişi sayınızı belirtmeyi,
* İletişim Bilgilerinizi bize iletmeyi unutmayınız.
Talebiniz bize ulaştıktan sonra, size özel fiyatllandırmamızı en kısa sürede size ileteceğiz.
Acil sorularınız için;  0532 562 08 09 veya 0212 587 22 00 bize ulaşabilirsiniz.
 

Fiyatlar


Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur.

15 - 25 - 45 Kişilik Gruplarınız için Özel Turlar Düzenliyoruz.
Dernekler, Vakıflar, Okullar, Arkadaş grupları, Şirket ve Kurumsal Gruplar için özel Tur planı hazırlamaktayız.
Kişi Sayısı, Tur Tarihi ve Tur içeriğini siz belirleyin. Tamamen size özel bir tur gerçekleştirelim. 

Aşağıda yer alan başvuru formunu doldurarak bize göndermeniz yeterlidir.
Formda Kişi sayınızı belirtmeyi ve Taleplerinizi ( Kahvaltı öğlen yemeği vb.) bize iletmeyi unutmayınız.
Talebiniz bize ulaştıktan sonra, size özel fiyatllandırmamızı en kısa sürede size ileteceğiz.

Grup Talebiniz hakkında sorularınızı 0532 562 08 09 veya 0212 587 22 00 nolu hatlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.


Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

* SATIŞ & REZERVASYON : Satışa açık tüm turlarımıza BizceTatil.com internet adresimizden online olarak yada ofisimizi 0212 587 22 00 numaralı hattından arayarak REZERVASYON Yapabilirsiniz. Tur ödemesi, sadece Kesin Harekete geçmiş turlar için talep edilmektedir. Bu nedenle Rezervasyon ve ödeme işlemini birlikte gerçekleştirmeyi düşünüyorsanız, Ofisimizden Turun kesin hareketli olup olmadığını sorgulamanızı rica ederiz.

 * İLETİŞİM : Ofisimiz hafta içi 09:00 - 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Mesai Saatleri dışında 0541 512 44 41 veya 0532 562 08 09 numaralı hattımızdan destek alabilirsiniz.

 * KESİN HAREKET & KİŞİ SAYISI : Konaklamalı Turlarımızda katılımcı sayısı en az 15 olmalıdır. Bu sayı üzerinde rezervasyon alan turlar Kesin harekete alınır. Ödeme sürecinde Turda yeter sayının altına düşülmesi halinde Acentemiz (en geç ) 3 gün kala turu iptal edebilir.

 * TUR ARACI : Tur katılımcısı 12 - 15 arası ise Minibüs araç, 16 - 31 arası ise Midibüs araç, 32 üzeri sayılarda Otobüs sınıfı araç hareket etmektedir.

 * ÇOCUK & BEBEK : Turlarımızda araç kapasitesi üzerii yolcu alınmamaktadır. Tumuzu satın alan 3 yaşından büyük tüm misafirlerimiz için koltuk tahsis edilmektedir. 0 - 2 Yaş grubu Bebekler turumuza ücretsiz ve koltuk almadan Anne kucağında seyahat edecek şekilde katılmaktadır.

 * ARAÇ YERLEŞİM PLANI : Tur araçlarımızda Rezervasyon ve Ödeme sırasına göre yerleşim planı yapılmaktadır. Ön koltuklarda oturmak isteyen misafirlerimmiz fark ödemesi yaparak bu koltukları satın alabilirler. Günübirlik Turlarda 1-2-3-4 nolu koltuklar için 30 TL, 5-6-7-8 nolu koltuklar için 20 TL ücret alınmaktadır. Diğer koltuklara ait araç yerleşimi katılımcı sayısı göz önüne alınarak otomatik yapılır. Hiçbir surette Koltuk numarası garantisi verilmemektedir. Tüm misafirlerimiz hazırlanmış araç yerleşim planına uymakla yükümlüdür.

 * PROMOSYON + KADEMELİ FİYATLI TURLARDA ARAÇ YERLEŞİMİ : Belirli kontenjanlarla belirlenmiş, Kademeli artış gösteren Fiyat uygulanan Promosyon Turlarımızda yerleşim planında satın alınan ücrete göre yerleşim yapılır. Aracın ön bölümünden başlanılara, En yüksek fiyattan satın alan yolculardan, en düşük fiyatla satın alan yolculara doğru araç yerleşim planı hazırlanmaktadır.

 * KONAKLAMA OTELLERİ : Tur planları rezervasyon aşamasında konaklama yapılacak oteller ''Ve Benzeri'' olarak belirtilmiştir. Belirtilen Otel veya bu otele denk başkaca otellerde konaklama yapılacağı anlamına gelmektedir. Tur satışı tamamlandığında tur hareketinden 3 gün önce Kesin Konaklama yapılacak otel bilgileri misafirlerimize iletilir. Rezervasyon otellerinde Otelin kapasitesi üzerinde rezervasyon alması ''Short'' halleri mücbir sebep olarak değerlendirilir ve acenta zorunlu nedenle belirlenmiş konaklama otelinde değişiklik yapabilir. Bu nedenle Acentamız tur süresince konaklama otellerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 * HAVAYOLU / TREN / GEMİ SEYAHATİ ULAŞIMLARI : Bizce Tatil Tur planları içerisinde, Acentanın kendi sağladığı kara ulaşımları haricinde başka seyahat şirketleri tarafından sağlanan hava- deniz - demiryolu - kara ulaşımları ve bu taşıcıya ait bilet içeren seyahatler bulunabilir. Bu gibi ulaşımlarda ilgili taşıyıcının Bilet ve Taşıma kuralları geçerlidir. Taşıyıcı şirketten kaynaklanan rotar, gecikme, iptal, overbook hallerinden acentamız sorumlu tutulamaz. Misafirlerimizin bu gibi taşıyıcıların sefer başlangıçlarına gecikmesi, seferi kaçırması hallerinde uğrayacağı maddi manevi zararı acentamız kabul etmemektedir. Tur planında bu başlıkta belirtilmiş türden biletli bir seyahat bulunuyorsa, Acentamızın bu ulaşım aracına ait misafir adına düzenlenmiş bilet temin etmekten başka bir sorumuluğunun bulunmadığını turu satan alan misafirimiz peşinen kabul eder. 

 * TUR PLANI SEYRİ : Tüm misafirlerimiz tur akış planına ve zamanlamalara riayet etmekle yükümlüdür. Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programının gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar. Tur grubunun tasarlanmış planın olağan akışından daha yavaş hareket etmesi, zamanlamalara riayet edilmemesi nedeniyle ziyaret edilemeyen yerler olması halinde misafirlerimizin herhangi bir tazminat hakkı yoktur. Tur esnasında Mücbir Sebep olarak adlandırılan; güzergah üzerinde yolun kapanması, kaza halleri, arıza halleri, gezi noktasında restorasyon çalışması, güvenlik nedeniyle giriş kısıtlaması, olumsuz hava koşulları vs. gibi durumlar oluşması durumlarında plan üzerinde yaşanabilecek aksamalardan acentemiz sorumlu tutulamaz.


İptal Şartları

Turlarımızda uygulanan iptal kurallarını ''iptal şartları'' başlığı bulunan bölümden detaylıca inceleyebilirsiniz. * Tüm katılımcılarımız Tur Programını, Ücrete Dahil olan - olmayan hizmetleri, uyarı ve önemli mesajları, genel kuralları, iptal şartlarını okumuş ve kabul etmiş olarak zamanında rezervasyonlarını yapmak ile yükümlüdürler.


İptal iade şartları Bizce Tatil kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür. Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. http://www.bizcetatil.com/iptal-iade-sartlari adresinden inceleyebilirsiniz.

Vize Bilgileri


GRUP REZERVASYON (+15 şeklindeki taleplerinizi iletmeniz ricadır.)